Zawadzkie

Przewozy i Bilety Autokarowe Zawadzkie. Tanie Bilety Autokarowe z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Zawadzkie On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Biura i agencje turystyczne kojarzone są przede wszystkim z organizowaniem wypoczynku klientom. Firma AT Zawadzkie to właśnie jedna z takich agencji turystycznych, funkcjonujących na rynku polskim od 1989 roku z główną siedzibą w Zawadzkiem. Firma ta realizuje jednak także dodatkowe usługi, podjęła się roli przewoźnika międzynarodowego i touroperatora, a także świadczy usługi wynajmuj autokarów.

Do realizacji tychże dodatkowych usług, firma nabyła siedemnaście nowoczesnych i luksusowych autokarów oraz cztery minibusy. Poszerzyła także swój obszar działania, tworząc dodatkowe biura w: Strzelcach Opolskich, Częstochowie, Raciborzu, a także Tarnowskich Górach. Głównymi priorytetami firmy jest zadowolenie klientów, a także zapewnienie im bezpiecznego i komfortowego podróżowania.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Poza posiadanym taborem, profesjonalna i wykwalifikowana kadra ma zapewnić realizację tychże celów. Bilety na przejazdy liniami autokarowymi Zawadzkie zakupić można za pośrednictwem Internetu. To bardzo prosty i wygodny sposób zakupu, w którym zamawiający może wybrać jeden z wielu sposobów zapłaty na bilet. Dokument ten ważny jest przez okres 6 miesięcy od momentu rozpoczęcia podróży i upoważnia do przewozu 1 lub 2 sztuk bagażu do 30 kg, oraz bagażu podręcznego, ważącego nie więcej, aniżeli 5 kg. Linie te wymagają także, aby dziecko zobowiązane przez przepisy do przejazdu w foteliku ochronnym, miało zapewniony tenże fotelik przez opiekuna.

Zainteresowani liniami Zawadzkie, skorzystać mogą z czterech linii, obsługiwanych przez tę firmę. Wszystkie one realizowane są z Polski do Niemiec. Autobus obsługujący jedną z linii, o numerze BZ 115, wyrusza z Kielc o godzinie 17.00 każdego dnia i po zatrzymaniu się na 31 przystankach w Polsce i 20 przystankach w Niemczech, o godzinie 14.00 planowo dojeżdża do miejscowości Koln. Pozostałe trzy linie swoje przystanki docelowe mają w Aachen w Niemczech, z tym, że jedna z nich rozpoczyna się w Warszawie, druga w Giżycku, a trzecia Elblągu.

Bilety Autokarowe Zawadzkie