Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Koszyc na Słowacji

Tanie Bilety Autokarowe Koszyce. Autokary Polska Słowacja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Koszyc. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Koszyce (czes. i słow. Kosice) są drugim co do wielkości miastem na Słowacji i siedzibą władz kraju koszyckiego i powiatu. Stanowią one ważne centrum kulturalne, edukacyjne, rekreacyjno-turystyczne, gospodarcze kraju. Leżą około 20 km od granicy z Węgrami, 80 km od granicy z Ukrainą oraz 90 km od granicy z Polską. Dzięki temu, że znajduje się tam huta żelaza Koszyce nazywane są żelaznym lub stalowym sercem Słowacji.
Ciekawostką jest fakt, że w 2009 roku Koszyce razem z Marsylią zostały wyróżnione tytułem Europejskiej Stolicy Kultury. Koszyce to piękne miasto, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych, więc firmy transportowe organizują liczne przewozy autokarowe do Koszyc. Autokary na Słowację odjeżdżają z kilkunastu polskich miast, m.in. z Warszawy, Krakowa, Radomia, Kielc, Tarnowa, Rzeszowa, Jasła, Krosna.

Przewozy autokarowe do Koszyc - Słowacja - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do najważniejszych zabytków w Koszycach należą: opactwo benedyktyńskie, kaplica św. Michała, kościół św. Mikołaja, miejskie mury obronne, katedra św. Elżbiety, synagoga, eklektyczny Teatr Państwowy oraz wiele innych godnych uwagi miejsc.
Najczęściej autokary do Koszyc zapewnia przewoźnik Adamis Tour. Bilety autokarowe można nabyć na naszej stronie internetowej, dzięki zamieszonej tam wyszukiwarce Euroticket. Znajdują się tam także wszystkie informacje o poszczególnych przystankach oraz godzinach odjazdów.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Słowację - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Koszyc sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Bratysławy.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.