Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Eindhoven w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Eindhoven. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Eindhoven. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Eindhoven to jedno z miast położonych w południowej Holandii. Cieszy się ono dużą popularnością wśród turystów, więc firmy transportowe zapewniają swoim klientom liczne przewozy autokarowe do Eindhoven. Powierzchnia miasta wynosi około 88 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności  225 tysięcy mieszkańców (jest piątym co do wielkości miastem w Holandii).
Miasto jest siedzibą koncernu Philips i dużym ośrodkiem przemysłu elektronicznego. W Eindhoven produkowane są urządzenia medyczne, maszyny liczące, telewizory, radia, sprzęty gospodarstwa domowego, żarówki. Poza tym rozwinął się tu przemysł szklarski i samochodowy. Miasto posiada bardzo dobre połączenia drogowe i kolejowe z resztą kraju. Niedaleko Eindhoven znajduje się także lotnisko.
Turyści chcący odwiedzić miasto powinni zapoznać się z kilkoma ciekawymi zabytkami, do których należą: pomnik Michaela Jacksona, dawna fabryka Philipsa, Muzeum Techniki Evoluon, neogotycki kościół św. Katarzyny. Będąc w Eindhoven warto także udać się na spokojny spacer ulicami miasta i rozkoszować się pięknymi widokami.

Przewozy autokarowe do Eindhoven - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przewozy autokarowe do Eindhoven zapewniają: autobusy Sindbad, Interbus-Sindbad, Nord, Eurobus-Eurolines Polska, Globus-Mądeltrans, Eurolines-Mądeltrans, Selment. Dzięki tak szerokiemu wyborowi firm oraz dużej liczbie kursów każdy zainteresowany podróżą autobusem do Holandii może wybrać najlepszą dla siebie ofertę.
Bilety autokarowe do Eindhoven każdy może kupić na naszej stronie internetowej, w zakładce Voyager i Euroticket.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Eindhoven sprawdzały także bilety autokarowe do Halmstad oraz autokary do Amsterdamu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.