Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Genui we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Genua. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Genui. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Wiele firm transportowych organizuje dla swoich klientów przewozy autokarowe do Włoch. Jednym z najchętniej odwiedzanych miast w tym kraju jest Florencja. W związku z tym tacy przewoźnicy jak Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Rudnik-Tumay, Trans-Europa, Agat, Autokar Polska, Eurolines-Mądeltrans, Eurobus-Eurolines Polska oferują swoim klientom autokary do Florencji.
Florencja jest miastem położonym w środkowych Włoszech, u stóp Apeninów. To stolica Toskanii leżąca nad rzeką Arno. Jej historia sięga około 82 roku p.n.e. kiedy została założona przez Etrusków. Florencja jest przepięknym miastem, które jest znanym na całym świecie ośrodkiem turystycznym.

Przewozy autokarowe Genua - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzając Genuę najczęściej udają się w następujące miejsca: aleja Via Garibaldi, Pałac Doria Tursi (obecnie mieści ratusz i miejskie muzeum sztuki), Pałac Bianco, Pałac Rosso, cmentarz Camposanto, dom Krzysztofa Kolumba, gotycki ratusz miejski z XIII/XV wieku, Katedra San Lorenzo , latarnia morska, muzeum malarstwa, Muzeum Sztuki Orientalnej, Piazza De Ferrari, Pałac dożów Genui, Piazza della Vittoria, Stary Port,
Połączenia autokarowe z Polski do Genui cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych, ponieważ firmy transportowe coraz częściej zapewniają swoim klientom tanie bilety autokarowe do Włoch. Obecnie autobusy do Genui posiadają w ofercie: Sindbad, Interbus-Sindbad, Rudnik-Tumay, Almabus, Intercars-Basque, Eurobus-Eurolines Polska. Dzięki licznym połączeniom na trasie Polska-Genua, turyści mogą dojechać do miejsca docelowego szybko i bez niepotrzebnych przesiadek.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Genui sprawdzały także bilety autokarowe do Bolonii oraz autokary do Florencji.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.