Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Kopenhagi w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Kopenhaga. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Kopenhagi. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Kopenhaga - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Dania jest bardzo popularnym miejscem podróży turystów z całego świata. Z Polski można dojechać tam między innymi za pośrednictwem połączeń autokarowych, których nie brakuje. Na trasie Polska - Dania funkcjonują tacy przewoźnicy jak Baltic Bus, Becker Reisen, Agat, Eurolines Polska, Sindbad, Ecolines czy też Markus Gryfino. Dostaniemy się autokarem zarówno do tych większych duńskich miejscowości jak Kopenhaga, Odense czy Aalborg, jak i tych mniejszych typu Slagelse, Padborg czy też Vejle. 

Prawdopodobnie najchętniej i najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem w Danii jest tamtejsza stolica, czyli Kopenhaga. Miasto to liczy sobie ponad 1.5 miliona mieszkańców i położone jest na dwóch wyspach: Zelandii oraz Amager. Znajduje się tam mnóstwo atrakcji, zarówno historycznych jak i architektonicznych. W samym Starym Mieście można spędzić wiele godzin zwiedzając. Ciekawym obiektem jest bez wątpienia Muzeum Rekordów Guinessa, które podzielone zostało na 13 galerii przedstawiających przeróżne kategorie, takie jak sport, ludzie czy zwierzęta. Wiele osób zainteresuje także z pewnością Muzeum Tabaki, które przedstawia fajki z różnych zakątków świata oraz epok historycznych. Z obiektów sakralnych najważniejsza jest Katedra Maryi Panny, której początki sięgają już XIII wieku, jednak na przełomie lat była wielokrotnie przebudowywana i modernizowana. Innym interesującym kościołem w Starym Mieście jest Kościół Św. Piotra z 1816 roku, posiadający 78-metrową wieżę. 

Autokar do Kopenhagi odjeżdża praktycznie z całej Polski, od Katowic, Krakowa czy Tarnowa poczynając, a kończąc na Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie czy też Białegostoku. Wyjazdy odbywają się w zasadzie każdego dnia tygodnia, termin odjazdu zależy od konkretnego przewoźnika, a tych oferujących przewozy autokarowe do Kopenhagi jest wiele, m.in. Agat, Eurolines Polska czy też Sindbad. Cena biletu zależy od miejscowości startu oraz konkretnego przewoźnika, ale za bilet w jedną stronę nie zapłacimy raczej więcej niż 200-300 złotych.