Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Nykobing w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Nykobing. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Nykobing. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Nykobing - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wybierając się do Nykobing za pośrednictwem polskich międzynarodowych linii autobusowych można na chwilę obecną skorzystać jedynie z usług przewoźnika Baltic Bus. Wyjazdy odbywają się z takich polskich miejscowości jak np. Słupsk, Koszalin, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Kalisz Pomorski, Bydgoszcz, Toruń czy też Łódź. Autokary do Nykobing odjeżdżają trzy razy w tygodniu: w piątki, we wtorki oraz w niedziele. Oczywiście bezproblemowo wrócimy stamtąd także do kraju, ponieważ funkcjonują również połączenia na linii Dania - Polska. Planując taki wyjazd należy liczyć się z kosztem rzędu 400 złotych za bilet w jedną stronę, jednak istnieją sposoby, aby dostać się do Nykobing nieco taniej. Po pierwsze powinno kupić się od razu bilet w obie strony, a po drugie dokonać rezerwacji odpowiednio wcześniej. Czas podróży np. z Łodzi wyniesie 15 godzin, zakładając iż na trasie nie będzie żadnych utrudnień.

Bez większych problemów dostaniemy się także do innych duńskich miejscowości, ponieważ autobusy Polska - Dania kursują praktycznie codziennie. Do tego do tych większych miast, jak na przykład Odense, Aarhus czy Kopenhaga, można dojechać w zasadzie z każdego regionu Polski, gdyż trasa ta jest obsługiwana przez naprawdę wielu przewoźników, m.in. Sindbad, PKS Warmia, Ecolines, Eurolines Polska czy też Becker Reisen. 

Nykobing jest największym miastem na wyspie Falster i położony jest tuż przy cieśninie Guldborgsund. Nie liczy sobie wprawdzie zbyt wielu mieszkańców (niecałe 20 tysięcy), ale w samym mieście można zobaczyć kilka ciekawych atrakcji. Jedną z najbardziej interesujących jest tamtejsze muzeum, które mieści się w budynku z końcówki XVII wieku - Czarens Hus. W samym muzeum znajdują się wystawy przedstawiające Nykobing od samych początków miejscowości (nawet do 14 tysięcy lat wstecz) do czasów obecnych, z największym naciskiem na XIX oraz XX wiek. Z kolei dla turystów lubiących obcować z naturą bez wątpienia przyjemnym doświadczeniem będzie wizyta w miejscowym zoo, w którym znajduje się 80 gatunków zwierząt.