Autokary do Włoch. Przewozy autokarowe Polska Włochy

Tanie Bilety Autokarowe do Włoch. Autobusy Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Włoch sprawdzały także bilety autokarowe do Grecji oraz autokary Holandii.


Włochy (wł. Italia, Repubblica Italiana) to kraj położony na Półwyspie Apenińskim, oblany wodami Morza Śródziemnego. Do państwa zalicza się także Sardynia, Sycylia, Elba oraz mniejsze wysepki. Jednocześnie na terenie Itaii leżą dwie odrębne jednostki – Watykan i San Marino.
Główne skojarzenia z tym krajem to przede wszystkim spaghetti, pizza i słoneczna pogoda. Ponieważ część powierzchni zajmują góry, wiele atrakcji znajdą tutaj także miłośnicy wspinaczki górskiej czy narciarstwa.
Italia, jako zjednoczone państw powstała dopiero w 1861 r. wcześniej tereny te były podzielone na niezależne republiki i księstwa. Nowo powstałe Królestwo Włoch borykało się z  problemami zewnętrznym jak i wewnętrznymi, stało też nad widmem bankructwa. Sytuację pogorszyła jeszcze I i II wojna światowa. Mimo tego po latach Włochom udało się zażegnać kryzys i wejść do prestiżowej grupy G8, zrzeszającej najbardziej uprzemysłowione i bogate państwa świata.

Przewozy autokarowe do Włoch - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Szczególnie duże zyski przynosi produkcja win oraz turystyka. Chętnie odwiedzane regiony to Toskania, Trydent, Lombardia, Lacjum i Sycylia. Włochy słyną z licznych zabytków architektonicznych oraz antycznych dzieł stuki.
Dobrze rozwinięta sieć autostrad sprawia, że bez problemu przemieścimy się z jednego krańca półwyspu na drugi. Zamiast samochodu możemy skorzystać także z usług kolei, która ma bardzo wysoki standard i może osiągać prędkość nawet 360 km/h lub zdecydować się na jedno z kilkudziesięciu włoskich lotnisk.
Decydując się na podróż z Polski do Włoch lub z Włoch do Polski możemy także wybrać tanie przewozy autokarowe do Włoch, które oferuje: autobusy Agat, autobusy Almabus, Autokar Polska, Becker Reisen, Bermuda, Eurores, Eurolines Mądeltrans, Trans Europa, Eurobus Eurolines i współpracujące z nim autokary Trans Service i Sokół.  Bilety autobusowe do Włoch zarezerwujemy online korzystając z zamieszczonych na naszej stronie wyszukiwarek Euroticket i Voyager. Najchętniej wybierane przez Polaków są przewozy autokarowe z Polski do Rzymu, Neapolu, Florencji, Bolonii oraz Wenecji.