Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Innsbrucka w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Innsbruck. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Innsbrucka. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.


Jedną z kolebek austriackiego narciarstwa jest Innsbruck - miejscowość, w której to dwukrotnie odbywały się Zimowe Igrzyska Olimpijskie i to w dość krótkim odstępie czasu: w 1964 i 1976 roku. Pod względem uprawiania sportów zimowych jest to wymarzone miejsce. Dodatkowego prestiżu tej miejscowości może dodawać fakt, iż co roku zjeżdżają się tutaj największe gwiazdy skoków narciarskich, aby w ramach Turnieju Czterech Skoczni rywalizować na skoczni Bergisel. Jednakże wiele ciekawych miejsc znajdą dla siebie również turyści szukający historycznych wartości.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Innsbrucka to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

Innsbruck kojarzony może być przede wszystkim z Maksymilianem I, z którym związanych jest kilka tłumnie odwiedzanych zabytków tego miasta. Przede wszystkim chodzi o zamek cesarski Hofburg, który został wybudowany właśnie z polecenia cesarza. Kolejnym często odwiedzanym budynkiem jest kościół dworski, w którym znajduje się nagrobek Maksymiliana I. W końcu symbol Innsbrucka - znajdujący się na Starym Rynku Złoty Dach - został wybudowany na cześć ślubu cesarza z Biancą Marią Sforzą, a w budynku na którym się ów dach znajduje, prowadzone jest muzeum poświęcone Maksymilianowi I.

Szukasz bilety autokarowe do Innsbrucka? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój tani bilet na autokar do Innsbrucka.

Autobusem do Innsbrucka można dotrzeć z wielu miast Polski i wieloma liniami, m.in. kursują tutaj Sindbad, Eurolines Polska czy Agat. Autokar do Innsbrucka, w zależności od miejscowości wyjazdu, jedzie od kilkunastu do dwudziestu kilku godzin, a cena waha się zazwyczaj w przedziale od 230 do 280 złotych za bilet w jedną stronę.

Ci którzy kupili bilet autokarowy do Innsbrucka sprawdzali także bilety autokarowe do Bergenz oraz autokary do Linz.

Austria jest państwem odwiedzanym przez turystów zarówno w lecie, jak i w zimie - sprzyja temu ukształtowanie terenu, zwłaszcza obecność Alp. Miłośnicy narciarstwa znajdą tam z pewnością wiele miejscowości dla siebie, gdyż ośrodków zimowych w tym kraju nie brakuje. Przewozy autokarowe z Polski do Austrii są bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwalają przedostać się do miejsca docelowego w przeciągu 24 godzin. Do Austrii kursuje wielu przewoźników, m.in. Agat, Eurobus, Sindbad, Eurolines Polska, Jordan, Bermuda czy Almabus.

Przewozy autokarowe do Austrii - Innsbruck - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!