Bilety Autokarowe Sindbad Bułgaria

Sindbad - Bułgaria. Tanie bilety autobusowe do Bułgarii. Busy Polska Bułgaria.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Sindbad Bułgaria On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Firma Sindbad polski przewoźnik transportowy, działający w formie prywatnego biura podróży, z siedzibą w Opolu. Jest to jednocześnie jeden z większych i starszych przewoźników, oferujący międzynarodowe przewozy autokarowe osób. Poza głównym obszarem działalności jakim jest organizacja przewozów autokarowych, firma Sindbad oferuje także szereg dodatkowych rodzajów działalności, stanowiących uzupełnienie, jak np. wynajem autokarów, czy też organizacja imprez turystycznych. Głównym celem działania firmy Sindbad jest jednak oferowanie wysokiej jakości przewozów autokarowych, zapewniających pasażerom firmy bezpieczne i komfortowe podróżowanie po całej Europie.

W celu realizowania przyjętej strategii, firma Sindbad na bieżąco analizuje rynek, dopasowując swoją ofertę transportową do potrzeb rynkowych, a także na bieżąco modernizuje swój tabor autokarowy, aby trasy realizowane były przez nowoczesne i wysokiej jakości autokary. Wśród licznych państw europejskich, proponowanych przez firmę Sindbad jest Bułgaria. Bułgaria to państwo położone w południowo wschodniej części Europy. Oferuje ono zróżnicowane ukształtowanie powierzchni, jednakże największą atrakcją państwa, przyciągającą miliony turystów z całego świata jest wybrzeże Morza Czarnego. Oferuje on wypoczywającym cieple i czyste wody, a także piaszczystą plażę i dno morza. Dodatkowo w niektórych jego częściach występują klify oraz skalne wysepki.

Dzięki firmie Sindbad z Polski można podróżować bezpośrednio do Bułgarii. Przystanki po stronie polskie ustanowione zostały w miastach: Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź i Warszawa, zaś po stronie bułgarskiej jedyny przystanek zaplanowany został w mieście Sofia. Podróż pomiędzy stolicą Polski, a Bułgarii trwa dwadzieścia osiem godzin i Sofia jest przystankiem końcowym, a trasa prowadzi pośrednio przez Słowację i Węgry.