Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Olby w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Olby. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Olby. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Olby - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wybierając się autokarem do Olby na dzień dzisiejszy możemy skorzystać z usług tylko jednego przewoźnika, którym to jest Baltic Bus. Oferuje on przejazdy do tych przedmieść miasta Koge we wtorki, niedziele, czwartki oraz piątki z kilku polskich miejscowości, np. z Gdańska, Szczecina, Koszalina, Kalisza Pomorskiego, Bydgoszczy, Łodzi, Torunia czy też Słupska. Za bilet przyjdzie nam zapłacić dosyć sporo, bo przykładowo z Łodzi kosztuje on aż 450 złotych w jedną stronę. Jednakże rezerwując wyjazd odpowiednio wcześniej i kupując od razu prawo do przejazdu w obie strony, jednostkowa cena takiego biletu będzie miała niższą cenę. Jeżeli chodzi o czas podróży, to zależny jest on oczywiście od miejsca wyjazdu, w ten sposób autokary do Olby z Łodzi jadą 15 godzin, z Bydgoszczy nieco ponad 12 godzin, natomiast ze Szczecina już tylko około 7 godzin. 

Rzecz jasna nie ma problemu, aby wybrać się do innych duńskich miejscowości. Autobusy do Danii obsługiwane są przez wielu innych polskich przewoźników, takich jak Sindbad, Eurolines Polska, Autokar Polska, PKS Warmia, Ecolines, Becker Reisen czy też Markus Gryfino. Dzięki tym połączeniom można dostać się do największych i najważniejszych duńskich miast typu Kopenhaga, Aalborg, Aarhus, ale także tych mniejszych jak Padborg czy Horsens. Odjazdy do tych głównych miejscowości dobywają się w zasadzie z terenu całej Polski, a zwłaszcza ze wszystkich głównych miast, takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Kraków czy też Białystok. 

Samo Olby jest bardzo niewielką miejscowością, a tak w zasadzie stanowi przedmieścia do Koge. Poza charakterystyczną zabudową i znajdującymi się tam kościołami, turyści raczej nie będą mieli wiele do zwiedzania, aczkolwiek miejsce to stanowi dobry punkt wyjściowy do wyjazdów do innych miejscowości. Przez Olby przebiega jedna z linii S-train, która pozwala połączyć Kopenhagę z wieloma pobliskimi miejscowościami i dzień w dzień przewozi zazwyczaj ponad 350 tysięcy pasażerów, pokonując przy tym naprawdę spore trasy.