Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Zaandam w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Zaandam. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Zaandam. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Międzynarodowe połączenia autokarowe z Polski do Holandii nieustannie cieszą się dużą popularnością. Ma to związek z tym, że podróżni coraz częściej wybierają ofertę, jaką są tanie bilety autokarowe. Dodatkowo dojazd autobusem z Polski do Holandii to coraz częściej bezpośrednia podróż, bez zbędnych przesiadek.
Podróżni często odwiedzają Zaandam (Zaanstad), które jest niedużym miastem w północno-zachodniej części Holandii. Położone jest w prowincji Holandia Północna, na zachód od Amsterdamu, nad Kanałem Morza Północnego. Zaanstad powstało w 1974 roku z połączenia następujących miast: Zaandam, Zaandijk, Koog aan de Zaan, Wormerveer, Krommenie, Assendelft i Westzaan. Aglomeracja ta liczy około 146 tysięcy mieszkańców, z których połowa mieszka w Zaandam. Dzięki dworcowi kolejowemu Zaanstad jest dobrze skomunikowane z resztą kraju.

Przewozy autokarowe do Zaandam - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Miasto posiada umowy partnerskie z trzema innymi miejscowościami: Zwickau (Niemcy), Marino (Włochy), Pancevo (Serbia).
Autokary do Zaanstad (Zaandam) zapewniają między innymi Sołtysik-Reisen oraz autokary Sindbad. Odjeżdżają one z kilkudziesięciu polskich miast, dzięki czemu podróż autobusem do Holandii jest dostępna dla wszystkich zaineresowanych.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Zaandam sprawdzały także bilety autokarowe do Tilburga oraz autokary do Zwolle.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.