Płatności

Płatność za Bilety Autokarowe


Rezerwując bilety autokarowe na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokonać płatności na dwa sposoby:

- kartą kredytową

- przelewem (automatycznym bądź ręcznym)


Aby kupić bilet autokarowy on line należy posiadać dostęp do internetowego konta bankowego lub posiadać kartę kredytową. Obok prezentujemy aktualnie dostępne sposoby płatności za bilety autokarowe. Rezerwując bilet na autobus system krok po kroku prowadzi Państwa przez cały system rezerwacji, który jest prostym i szybkim sposobem na zakup biletów autokarowych. Ostatecznym potwierdzeniem zrobionej rezerwacji biletu jest dokonanie płatności za bilet. Tutaj także system sam Państwa przenosi do wybranej formy płatności i w bezpieczny sposób ułatwia cały proces kupna biletu.

Dzięki płatnościom on line już w kilka minut po zakończeniu transakcji mają Państwo na swojej skrzynce pocztowej elektroniczny bilet autokarowy. Wystarczy go tylko wydrukować w celu okazania kierowcy przy wsiadaniu do autobusu. Za pomocą naszej strony umożliwiamy również zakup ubezpieczenia turystycznego Polisa On Line oraz biletów na transfery lotniskowe i autokarowe przewozy krajowe. Młodzież może nabyć za pomocą naszej witryny kartę Euro 26, dzieki której może korzystć z szeregu zniżek - na hotele, noclegi, schroniska turystyczne oraz bilety autokarowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W sprzedaży mamy bilety niemal wszytskich znanych przewoźników podróżujących z Polski i do Polski po całej Europie. Bilety autokarowe zagraniczne, międzynarodowe jak i krajowe. Najlepsze oferty i najniższe ceny biletów a także mnóstwo promocji i zniżek na bilety.

Nasza oferta na bilety autokarowe obejmuje autobusy do Anglii, autobusy do Niemiec, autobusy do Włoch, autobusy do Francji, autobusy do Hiszpanii, autobusy do Belgii, autobusy do Holandii, autobusy do Szwecji, autobusy do Grecji i wiele innych Państw europejskich do których podróż z Polski autokarem jest nie tylko przyjemna ale i z nami tania. Zapraszamy do rezerwacji biletów autobusowych.

Najbardziej popularne dziś bilety autobusowe: autokary Warszawa Londyn, autokar Kraków Londyn, Katowice Berlin, autobusy Rzeszów Antwerpia, Gdańsk Berlin, autokary z Wrocławia do Frankfurtu, autobusy do Włoch, autokary Kraków Rzym, autokary Warszawa Bruksela, autobusy do Holandii, Kraków Amsterdam.