Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Murcja w Hiszpanii

Tanie Bilety Autokarowe Murcja. Autokary Polska Hiszpania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Murcji. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe na trasie Polska-Hiszpania cieszą się niesłabnącą popularnością, a jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości jest Murcja. Murcia to miasto położone w południowo-wschodniej Hiszpanii, nad rzeką Segura. Jego historia sięga IX wieku i czasów panowania arabskiego. Dominacja władców islamskich zakończyła się w tym mieście dopiero w 1243 roku.
Obecne Murcia jest ośrodkiem uniwersyteckim, a całe miasto jest zamieszkiwane przez około 640 tysięcy mieszkańców. Panuje tu ciepły, stepowy klimat charakteryzujący się łagodnymi zimami i gorącymi latami z małą ilością opadów. Mrozy bardzo rzadko nawiedzają Murcję, więc jest ona idealnym miejscem wypoczynku dla osób ceniących sobie ciepły klimat. 

Przewozy autokarowe do Murcji - Hiszpania - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzający miasto zwiedzają przede wszystkim potężną gotycką katedrę Santa Maria (Catedral de Santa Maria), której wieża mająca 92 metry wysokości jest drugą co do wielkości wieżą w Hiszpanii. Ciekawostką jest fakt, że dzwony katedry zawsze wybijają godzinę 13, będącą czasem posiłku. Murcia jest pięknym miastem z zabytkowym rynkiem i spokojnymi uliczkami, które warto zobaczyć w czasie spaceru.
Przewozy autokarowe z Polski do Murcji organizuje przewoźnik Intercars-Basque i zapewnia on swoim pasażerom liczne autobusy do Hiszpanii. Odjeżdżają one z kilkudziesięciu polskich miast, dzięki czemu dojazd autokarem do Murcji jest dostępny dla wszystkich.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Hiszpanii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Murcji sprawdzały także bilety autokarowe do Alicante oraz autokary do Madrytu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.