Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Lucerny w Szwajcarii

Tanie Bilety Autokarowe Lucerna. Autokary Polska Szwajcaria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Lucerny. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Autokary do Lucerny obsługiwane są przez wielu polskich przewoźników, są to między innymi Almabus, Eurolines Polska, Agat czy też Sindbad. Dostać się tam można praktycznie z całej Polski, autobusy zatrzymują się na przystankach we wszystkich polskich województwach, kwestią jest tylko dzień odjazdu. Bilety autokarowe do Lucerny kosztują w granicach 250-330 złotych, cena uzależniona jest przede wszystkim od tego, z usług jakiego przewoźnika zdecydujemy się skorzystać.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Lucerny sprawdzały także bilety autokarowe do Sankt Gallen oraz autokary do Zurychu.

W celu wybrania optymalnej oferty najłatwiej jest skorzystać z internetowych systemów rezerwacyjnych, dzięki czemu w szybki sposób można porównać propozycje kilku przewoźników i wybrać tę najbardziej optymalną. Dodatkowo zaleca się zakupić od razu bilet w obie strony, z odpowiednim wyprzedzeniem, w takim wypadku można liczyć na najniższą cenę. Czas w jakim zawiezie nas autobus do Lucerny zależy głównie od miejscowości, z której wyjedziemy, przykładowo jadąc z Warszawy należy liczyć się z podróżą trwającą około 22 godzin.

Szukasz bilety autokarowe do Lucerny? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój bilet, który prześlemy na podany przez Ciebie adres e-mail.

Przewozy autokarowe do Szwajcarii - Lucerna - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!


Rzecz jasna bez większych problemów dostaniemy się także do innych szwajcarskich miejscowości, takich jak chociażby Genewa, Bazylea, Berno, Zurych, St. Gallen i jeszcze kilka innych. Oprócz wcześniej wymienionych przewoźników, jeżdżą tam takie linie jak Intercars czy Autokar Polska.
Sama Lucerna znajduje się we wschodniej części kraju i położona jest nad Jeziorem Czterech Kantonów. Miłośnicy muzyki klasycznej koniecznie powinni tutaj przyjechać na przełomie lipca i sierpnia, gdyż wtedy odbywa się w Lucernie Międzynarodowy Festiwal Muzyki Klasycznej, na którym można podziwiać największych artystów z całego świata. Dodatkowo w mieście znajduje się wiele zabytków, m.in. Wieża Ciśnień czy Most Kapliczny.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Lucerny w Szwajcarii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.