Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Mediolanu Włochy

Tanie Bilety Autokarowe Mediolan. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Mediolan. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Mediolan (wł. Milano) to miasto i zarazem gmina w północnych Włoszech, będące stolicą regionu Lombardia. Położony jest między rzekami Po, Adda i Ticino oraz Alpami. Mediolan jest drugim co do wielkości miastem Włoch (po Rzymie). Obecnie jest jednym z najważniejszych centrów naukowych kraju. Mediolan jest także bardzo ważnym ośrodkiem związanym z turystyką międzynarodową.
Leżący na północnym krańcu klimatu podzwrotnikowego Mediolan charakteryzuje się kontynentalnym klimatem z gorącymi latami i chłodnymi zimami. Jest to największy we Włoszech ośrodek przemysłowy, dominuje tu przemysł związany z elektrotechniką, odzieżą, a także ze środkami transportu, rafinerią i hutnictwem żelaza. Mediolan jest także jednym z najważniejszych na świecie ośrodków związanych z modą.

Przewozy autokarowe Mediolan - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do znanych na całym świecie zabytków Mediolanu należą: La Scala (jeden z najsłynniejszych teatrów operowanych świata), Ratusz z XIII-XIV wieku, Castello Sforzesco, Ospedale Maggiore, liczne pałace, wieżowiec Pirelli i Torre Velasca.
Przewozy autokarowe na trasie Polska Mediolan Polska zapewnia wiele firm transportowych. Najczęściej autobusy do Mediolanu oferują: Eurores, Agat, Autokar Polska, Intercars-Basque, Sindbad, Almabus, Rudnik-Tumay, Bermuda, Interbus-Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska.  Dzięki tak licznym połączeniom podróż autokarem z Polski do Mediolanu jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Podróżnych którzy chcieliby kupić tanie bilety autokarowe do Włoch zapraszamy na naszą stronę internetową. 

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Mediolanu (Milano) sprawdzały także bilety autokarowe do Bolonii oraz autokary do Florencji.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.