Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Ronnede w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Ronnede. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Ronnede. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Ronnede - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Planując podróż do Ronnede z wykorzystaniem autokaru należy mieć świadomość, iż obecnie do tej miejscowości kursuje tylko jedna linia autobusowa - Baltic Bus. Wybierając te przewozy autokarowe możemy wyruszyć w podróż we wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele. Rzecz jasna, nie będzie większego problemu, aby powrócić do naszego kraju, ponieważ połączenia w relacji Dania - Polska również są dostępne i łatwo można zarezerwować na nie bilety. Cena takiego przejazdu w jedną stronę powinna wynieść raczej nie więcej niż 400 złotych, ale też ciężko liczyć na podróż za niższą cenę niż 350 złotych w jedną stronę. Jednakże kupując od razu bilet w obie strony możemy liczyć na mniejszy koszt jednostkowy, podobnie ma się sprawa w przypadku odpowiednio wcześniejszej rezerwacji. Czas podróży autokarem do Ronnede uzależniony jest przede wszystkim od miejscowości, z której wyruszymy, a można to uczynić, np. z Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Gdańska, Gdynia, Koszalina, Kalisza Pomorskiego, Szczecina, Stargardu Szczecińskiego czy też Włocławka. 

Oczywiście za pośrednictwem polskich linii autokarowych można przedostać się również do innych duńskich miejscowości. Autobus do Danii obsługiwany jest przez takie linie przewozowe jak Sindbad, Interbus-Sindbad, Markus Gryfino, Eurolines Polska, Ecolines, PKS Warmia, Agat czy Autokar Polska. Można dojechać do wszystkich głównych duńskich miast typu Kopenhaga, Aarhus, Aalborg, Odense, a również do tych mniejszych jak Padborg, Horsens czy też Vejle. 

Samo Ronnede usytuowane jest po wschodniej części największej duńskiej wyspy, czyli Zelandii. W przeszłości było miastem gminnym, obecnie po zmianach w duńskiej administracji należy już do innej gminy - Faxe. Jako niewielkie miasteczko (mieszka tam niewiele ponad 2 tysiące ludzi) nie posiada zbyt wielu atrakcji, aczkolwiek z pewnością powinno się przynajmniej zobaczyć tamtejszy kościół. Jednakże w pobliskich miejscowościach pod względem turystycznym jest już lepiej, a z Ronnede łatwo się tam dostać.