Almabus Włochy

Autobusy Almabus do WŁOCH. Tanie bilety autokarowe do Włoch jak i we wszystkich kierunkach Europy. Autobusy z Polski i do Polski. Najlepsze ceny biletów tylko u nas, promocje, zniżki i super oferty. Rezerwacja biletów autokarowych on line w kilka minut. Autokary do Rzymu.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Almabus Włochy On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

 

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Włochy to Państwo, które jest wybierane najczęściej jako kierunek turystyczny, ponieważ jest symbolem kultury chrześcijańskiej oraz kolebką tradycji europejskiej. Z racji tego z Polski do Włoch przewozy autokarowe i tanie bilety autokarowe oferuje praktycznie każda linia zajmująca się połączeniami autokarowymi  międzynarodowymi. Również tania linia ALMABUS proponuje swoim pasażerom busy do Włoch, które realizuje kilka razy w tygodniu. Autobusy do Włoch opuszczają państwo polskie z kilkunastu miast, w tym z Gdyni, Białegostoku, Przemyśla, Gorzowa Wielkopolskiego oraz z Szczecina.

Ponadto autobusy do Włoch mijają Gliwice, Opole, Rzeszów, Tarnów, Legnicę czy Wrocław- uzależnione jest to od tego jaką trasą jedzie autokar do Włoch. Zaś busy do państwa na Półwyspie Apenińskim zatrzymują się w kilku miejscowościach, których oczywiście najważniejszą jest stolica kraju- Rzym. Autokarem do Rzymu jedzie się prawie całą dobę, ale maszyny ALMABUS są nowoczesne i wygodne. Poza tym bilet autokarowy należy do niedrogich, a w jego skład zalicza się posiadanie bagażu. Jadąc autobusem do Rzymu możemy zobaczyć piękne krajobrazy Czech, Niemiec i Szwajcarii.

Turyści zaś mogą w stolicy Włoch zwiedzić zachowane w dobrym stanie budowle rzymskie, przedstawiające świetność cesarstwa oraz zachwycać się pełnymi przepychu kościołami poświęconymi Jezusowi Chrystusowi i jego Apostołom. Ponadto podróżując linią ALMABUS można pojechać autokarem do Neapolu, Florencji, Bolonii, Castery. Dodatkowo można kupić bilety autokarowe do Padwy, Wenecji i Udine.

Warto także pamiętać, że posiadając bilet autokarowy do jakiegokolwiek miasta włoskiego można nim swobodnie zarządzać, tzn. można zmieniać jego parametry zgodnie z regulaminem przewoźnika. Autokary do Włoch realizują bezpośrednie połączenie z Polską, albo realizują połączenie do innych państw, a miasta włoskie są tylko miejscem postoju. Autobus do Włoch można zarezerwować za pośrednictwem naszej wyszukiwarki tanich biletów autokarowych.