Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Leeds w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Leeds. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Leeds. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

W hrabstwie West Yorkshire, u podnóża Gór Pennińskich, nad rzeką Aire leży Leeds. To jedno z największych miast w północnej Anglii, zamieszkane przez około 460 tysięcy osób.
Leeds jest obecnie ważnym centrum kulturalnym, rozrywkowym i naukowym kraju. W mieście ma siedzibę West Yorkshire Playhouse, a na uniwersytetach studiuje ponad 70 tysięcy studentów.  Ważnym ośrodkiem przemysłowym jest Rockstar Leeds, które produkuje gry na przenośne konsole. Dzięki kanałom połączonym z portami zachodniego wybrzeża miasto posiada połączenia wodne między innymi z Liverpoolem.

Przewozy autokarowe do Leeds - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Historia Leeds sięga początków VII wieku, kiedy osada ta była stolicą Brytów, a w czasach średniowiecza ważnym centrum handlowym. Prawa miejskie Leeds posiada od 1626 roku. Turyści odwiedzjący miasto powinni zobaczyć i zwiedzić najciekawsze miejsca, do których należą: Kirkstall Abbey, Royal Armouries, West Yorkshire, Playhouse Victoria Quarter, ratusz, katedra oraz Twaite Mills.
Połączenia autokarowe na trasie Polska-Wielka Brytania-Polska cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych. Ma to związek z tym, że firmy transportowe zapewniają klientom liczne połączenia autobusowe oraz tanie bilety autokarowe.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

W Polsce autokary do Leeds odjeżdżają z kilkudziesięciu miast, dzięki czemu każdy może bez problemu wyjechać do wybranej angielskiej miejscowości. Obecnie autobusy do Leeds posiadają w ofercie: Eurobus-Eurolines Polska, Polonia Transport, autokary Sindbad i Interbus-Sindbad.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Leeds sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Glasgow.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Sankt Polten oraz autobusem do Luksemburga