Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Oldenburg w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Oldenburg. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Oldenburga. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Oldenburg jest miastem położonym w północno-zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Dolna Saksonia. Leży nad rzeką Hunte i Kanałem Nadbrzeżnym. Liczba mieszkańców wynosi około 160 tysięcy osób. Oldenburg słynie z rozwiniętego przemysłu maszynowego, elektromaszynowego, spożywczego i odzieżowego. Pełni również funkcję ważnego ośrodka naukowego, ponieważ znajduje się tam uniwersytet założony w 1973 roku.
Historia miasta sięga XIV wieku, kiedy to w 1345 roku Oldenburg uzyskał prawa miejskie. Początkowo był siedzibą hrabiów Oldenburgów, a od drugiej połowy XVIII wieku stolicą księstwa. Turyści odwiedzający to miasto mogą wybrać się na spacer, podziwiając piękne kamienice i urokliwe zakątki miasta.

Przewozy autokarowe do Oldenburga - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przewozy autokarowe do Niemiec organizuje kilka firm transportowych. Najczęściej autobusy do Oldenburga posiadają w swojej ofercie Agat, Marolines, Ecolines, Becker-Reisen, PKS Warmia, Becker-Reisen, autokary Sindbad, Interbus-Sindbad, Riviera, Eurobus Eurolines Polska (który jest zrzeszeniem przewoźników i linia obsługiwana jest przez: Eurotrans, Sokół, Warmia oraz Biacomex Transport).  
Międzynarodowe połączenia autokarowe na trasie Polska - Niemcy - Polska są jednym z najlepszych sposobów dojazdu do wybranej miejscowości. Autokary do Oldenburga wyjeżdżają codziennie z kilkudziesięciu miast, dzięki czemu dojazd z Polski do Niemiec jest łatwy i wygodny. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Oldenburg sprawdzały także bilety autokarowe do Drezna oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Chambery lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu