Autokary Bośnia i Hercegowina

Tanie Bilety Autokarowe do Czarnogóry. Autobusy Polska Czarnogóra. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Czarnogóry sprawdzały także bilety autokarowe do Serbii oraz autokary do Mołdawii.

Przewozy autokarowe do Czarnogóry - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

 

 

Bośnia i Hercegowina (bośn. i chorw. Bosna i Hercegovina, serb.: Босна и Херцеговина, Bosna i Hercegovina) to państwo położone w południowo-wschodniej części Europy, na Półwyspie Bałkańskim, graniczące z Chorwacją, Serbią i Czarnogórą. Jako państwo suwerenne Bośnia i Hercegowina funkcjonuje dopiero od 1992 r. po rozpadzie Jugosławii.
Póki co, kraj ten odwiedza niewielu turystów, a tymczasem jest tu naprawdę wiele miejsc do zobaczenia. Co istotne zachowała się tutaj naturalna bałkańska przyroda, nieskażona cywilizacją. Ten mały kraj oferuje naprawdę wiele różnorodnych atrakcji od zabytków architektonicznych po orientalną kuchnię i ciekawą kulturę. Warte odwiedzanie jest zwłaszcza Sarajewo, z centrum miasta wybudowanym na wzór turecki. Każdy kto odwiedza Bośnię i Hercegowinę powinien zobaczyć także Stary Most w Mostarze, wodospady w Kravicy i Jajcach oraz piętnastowieczną twierdzę w Travniku. Miłośnicy plażowania mogą wybrać się do Neum – tamtejszego nadmorskiego kurortu.
Tanie bilety autokarowe z Polski do Bośni i Hercegowiny można kupić za pośrednictwem naszej strony internetowej, z pomocą znajdującej się tutaj wyszukiwarki internetowej Euroticket. W sezonie letnim przewoźnik Elabus oferuje niemal regularne przewozy autokarowe do Neum.  Trasa z Polski do Bośni i Hercegowiny wiedzie przez następujące miasta: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Cieszyn, Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, , Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Neum, Dubrownik, Tivat, Budva, Sutomore, Bar, Ulcinij, Durres, Vlora.