Autokary do Serbii. Przewozy Autokarowe Polska Serbia

Tanie Bilety Autokarowe do Serbii. Autobusy Polska Serbia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Serbii sprawdzały także bilety autokarowe do Bośni i Hercegowiny oraz autokary do Mołdawii.

Serbia  (serb. Република Србија – Republika Srbija) to państwo położone w południowej Europie, graniczące z Węgrami, Rumunią, Bułgarią, Macedonią, Albanią, Czarnogórą, Chorwacją a także Bośnią i Hercegowiną oraz nieuznawanym przez wszystkich – Kosowem. Chociaż kraj ten nie ma bezpośredniego dostępu do morza,  przepływający tamtędy Dunaj, umożliwia żeglugę zarówno w głąb kontynentu jak i do Morza Czarnego.
Serbia  jest bardzo młodym państwem, powstałym w 2006 r. po rozpadzie Federacji Serbii i Czarnogóry, wywodzącej się z kolei z Federacyjnej Republiki Jugosławii. Liczne konflikty wewnętrzne i dążenia niepodległościowe tamtejszych mieszkańców przez lata skutecznie zniechęcały turystów do  wizyty w tym bałkańskim kraju. Obecnie sytuacja ustabilizowała się, dlatego osoby pragnące znaleźć ciekawe, nieprzepełnione turystami miejsca, powinny zdecydować się właśnie na Serbię.

Przewozy autokarowe do Serbii - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Miłośnicy przyrody zapewne chętnie odwiedzą tamtejsze parki narodowe, kaniony, rezerwaty przyrody, wodospady i jeziora. Zainteresowani kulturą i architekturą bałkańską powinni koniecznie zobaczyć Belgrad, zwany także „serbskimi Salonikami” oraz spróbować tamtejszych specjałów –  przede wszystkim rakiji. Do ineresujących serbskich miast należy także Subotica  i Nowy Sad z twierdzą Petrovaradin, która jest obecnie galerią sztuki.
Choć kraj ten jeszcze nie jest popularny wśród turystów, przewozy autokarowe do Serbii bez problemu można znaleźć na naszej stronie internetowej, wystarczy skorzystać z zamieszczonej tam wyszukiwarki Euroticket. W jej ofercie znajdziemy autobusy do Belgradu, autokary do Nisu czy też tanie bilety autokarowe do Nowego Sadu (Novi Sad) oferowane prze przewoźnika Adamis Tours.
Autokary z Polski do Serbii przejeżdżają przez następujące miasta: Warszawa, Radom, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Rzeszów, Katowice, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Krosno, Kosice, Budapeszt, Nowy Sad (Novi Sad), Nis, Skopje, Saloniki, Katerini, Larissa, Lamia, Ateny.