Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Bolonii we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Bolonia. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bolonii. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bolonia jest miastem często wybieranym przez turystów jako kierunek podróży. Dlatego coraz więcej firm transportowych oferuje klientom liczne autokary do Bolonii. Jest to miasto leżące w północnych Włoszech w regionie Emilia-Romania.
Historia miasta sięga IV wieku p.n.e. kiedy zostało założone przez zasiedlających te terenu Etrusków. Obecnie Bolonia jest bardzo dużym ośrodkiem przemysłowym, handlowym kulturowym i turystycznym. W mieście znajduje się także najstarszy na świecie uniwersytet założony w 1088 roku. Bolonia ze względu na swoją kaloryczną kuchnię jest zwana przez Włochów La Grassa (tłusta).
Do najważniejszych zabytków w mieście należą: romańska katedra, bazylika San Petronino (budowę ukończono w 1650 roku), katedra św. Piotra z 1184 roku, Muzeum Archeologiczne (posiada cenną kolekcję eksponatów etruskich, rzymskich i egipskich), gotycki kościół świętego Franciszka, romańskie i gotyckie wieże mieszkalne, ratusz, Uniwersytet, Muzeum Sztuki Współczesnej, Bazylika Santo Stefano. 

Przewozy autokarowe Bolonia - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Popularność jaką cieszą się przewozy autokarowe na trasie Polska-Włochy-Polska sprawia że wiele firm transportowych oferuje swoim klientom autokary do Bolonii. Najczęściej autobusy do Włoch zapewniają: Sindbad, Rudnik-Tumay, Almabus, Interbus-Sindbad, Eurobus-Eurolines Polska, Bermuda, Trans-Europa, MIS, Autokar Polska, autobusy Agat.
Bilety autokarowe do Bolonii można szybko i wygodnie kupić na naszej stronie internetowej. Znajdują się tu także informacje o przewoźnikach oraz miastach do których kursują autobusy do Włoch. 

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bolonii sprawdzały także bilety autokarowe do Florencji oraz autokary do Genui.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.