Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Bredy w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Breda. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bredy. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Breda jest miastem położonym w południowo-zachodniej Holandii, w prowincji Barbancja Północna. W pobliżu miasta znajduje się granica z Belgią, a 40 kilometrów na południowy wschód Rotterdam. Breda jest ważnym ośrodkiem kulturalno-naukowym kraju. Znajduje się tu akademia sztuk pięknych, szkoła teatralna, muzyczna oraz liczne muzea i biblioteki. Jest także jednym z największych skupisk polonijnych w Holandii.
Historia Bredy sięga początków XI wieku, kiedy osada powstała jako lenno Świętego Cesarstwa Rzymskiego. Prawa miejskie Breda uzyskała już w 1252 roku, dzięki czemu mieszkańcy mogli rozpocząć budowę murów obronnych. W tym czasie w mieście zaczęło pojawiać się coraz więcej domów. Dynamiczny rozwój Bredy został zatrzymany w 1534 roku przez pożar, który zniszczył większość miasta. 

Przewozy autokarowe do Bredy - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do najważniejszych zabytków Bredy należą: kościół gotycki Grote Kerk (znajduje się on na głównym placu miasta: Grote Markt), zamek zbudowany w XVI wieku, beginaż z XVII-XVIII wieku (przy ulicy Catharinastraat) oraz zabytkowa dzielnica staromiejska otoczona przez liczne kanały.
Najczęściej połączenia autokarowe na trasie Polska-Holandia Polska zapewnia kilka firm transportowych. Autokary do Bredy zapewniają: autobusy Sindbad, Interbus-Sindbad, autobusy Nord, autobusy EcolinesEurobus Eurolines Polska (Orland, Sokół, Biacomex Transport, Polonia Transport, Trans Service). Wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką są międzynarodowe połączenia autokarowe z Polski do Holandii zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bredy sprawdzały także bilety autokarowe do Eindhoven oraz autokary do Groningen.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.