Eurolines Tanie Przewozy Autokarowe

Rezerwuj Bilety Autokarowe EUROLINES On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
  

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bilety i Przewozy Autokarowe Eurolines. Tanie bilety autobusowe. Rezerwacja. Busy z Polski i do Polski.

UWAGA: Od stycznia 2014 roku Eurolines współpracuje razem z przewoźnikiem Eurobus pod wspólną nazwą Eurobus Eorolines Polska

Eurolines jest międzynarodową organizacją zrzeszającą firmy transportowe z różnych krajów europejskich. Ze względu na swoją długoletnią tradycję, prawidłowo przebiegającą współpracę pomiędzy partnerami, wysoką jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz komfort podróży – jest to jedna z najbardziej cenionych firm przewozowych na naszym kontynencie.

Spółka Eurolines Polska powstała w 2000 roku, w której skład obecnie wchodzą: Veolia Eurolines (od 1990 r. jako członek Eurolines; przewozy organizowane na terenie Francji, Belgii, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoch, Czech oraz Niemiec; współzałożyciel Eurolines Polska), Comfort Lines (działalność od 1990 roku; przewozy organizowane na terenie Ukrainy, Białorusi, Polski i Niemiec; współzałożyciel Eurolines Polska), Omnia (działalność od 1988 roku; przewozy organizowane na terenie Polski i Niemiec; współzałożyciel Eurolines Polska), Omnia Travel (działalność od 1993 roku; przewozy organizowane na terenie Wielkiej Brytanii; od 2003 roku jako udziałowiec Eurolines Polska), „Biacomex” (działalność od 1984 roku; organizowane przewozy na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec, Litwy, Łotwy i Białorusi; od 2002 roku jako udziałowiec „Eurolines Polska”), Jordan (działalność od 1987 roku; przewozy organizowane na terenie Austrii, Włoch, Francji i Węgier; od 2002 r. jako udziałowiec „Eurolines Polska”) oraz Sokół (działalność od 1989 roku; organizowane przewozy na terenie Włoch, Francji, Austrii, Belgii i Holandii; od 2003 roku jako udziałowiec „Eurolines Polska”). Natomiast takie firmy, jak: „Turysta Wałbrzych”, Oad Polska czy Europa Express” oraz „Awizo” współpracują z „Eurolines Polska” jako firmy partnerskie.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Eurolines Polska współpracuje również z zagranicznymi firmami, takimi jak: Sena, Reisedienst von Rahden, Selmer Reisen, Volanbusz, Kautra Kowno, National Expressu, Nor-Way Bussekspress, Ochsenbrucher, Frölich-Reisen, Lazzi, Deutsche Touring - Eurolines Germany, Domberger, Blaguss oraz całą siecią Eurolines, tj.: Eurolines Anglia, Eurolines Belgia, Eurolines Estonia, Eurolines Francja, Eurolines Litwa, a także Eurolines Włochy.

Dużą popularnością cieszą się bilety autokarowe Eurolines Polska Francja, np przewozy autokarowe Polska Bordeaux, a takżePolska Dania - busy Kopenhaga.

„Eurolines Polska” obsługuje obecnie 85 linii. Przystanki na nich rozsiane są aż w 165 miastach w naszym kraju. Jednak przewozy krajowe to nie tylko główny atut spółki. Nie można bowiem pominąć faktu, że jej autokarami można dojechać aż do 212 miast w całej Europie, znajdujących się w następujących 24 państwach, tj.: Anglii, Austrii, Białorusi, Belgii, Czechach, Danii, Estonii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, na Litwie, w Luksemburgu, na Łotwie, w Niemczech, Norwegii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, na Ukraine, we Włoszech oraz na Węgrzech.

Autobusy Eurolines Polska wyposażona jest w najnowszej klasy autokary przewozowe marki lux – zarówno jednopokładowe, jak i dwupokładowe. W każdym z nich znajduje się toaleta oraz kabina sypialna dla kierowców. Ponadto funkcjonuje barek, gdzie można nabyć ciepłe napoje lub słodycze, a także sprzęt video, gdzie puszczane są filmy w dwóch telewizorach, a poza tym z głośników rozbrzmiewa muzyka. Autokary są klimatyzowane lub ogrzewane – w zależności od panujących na zewnątrz warunków pogodowych. Nad głowami pasażerów znajdują się zawsze dwie lampki nocne, a powyżej schowek na najpotrzebniejsze rzeczy, których nie chcemy pozostawić w luku bagażowym. Na drobiazgi przewidziane jest również miejsce w specjalnej siateczce, znajdującej się na tyle każdego siedzenia. Wszystkie fotele można regulować, aby zapewnić sobie komfort podróżowania.

Jeśli interesują Cię bilety autokarowe do Danii mamy szeroką ofertę na takie przewozy jak busy Frederikshavn, busy Stensved, tanie busy Gedser, busy Nykobing, tanie busy Odense. Aby zwiedzić Danię warto sparwdzić także w jakie dni jeżdzą busy Olby oraz busy Ronnede.

Bilety Autokarowe Agat