Transfery Lotniskowe

Transfery Lotniskowe i Dowozy na Lotnisko

Transfery Lotniskowe to dziś bardzo popularne przewozy autokarowe dla wszystkich podróżujących samolotami. Transfery lotniskowe to wygodne i tanie rozwiązanie na przejazd z lotniska i na lotnisko. Zwykle godziny odjazdów busów dostosowane są do przylotów i odlotów samolotów na lotniskach a bilety autokarowe za takie przejazdy są całkiem niedrogie. Transfery lotniskowe to przejazdy z lotniska do centrum najbliższego miasta, bądź do dalszych miejscowości. Tanie bilety na transfery lotniskowe do nabycia w naszym systemie rezerwacji. W prosty i szybki sposób zakupią Państwo bilety na przejazd na lotnisko bądź z lotniska po wylądowaniu samolotem. Zapraszamy do rezerwacji.

Przykładowe transfery lotniskowe dostępne w naszym systemie:

Busy z Lotniska Warszawa Modlin:

WARSZAWA - Nowy Dwór Mazowiecki - Lotnisko Modlin, terminal A1 - ŁOMŻA, Łomża, ul. Legionów -Blaszak STAWISKI, Plac Wolności,  SZCZUCZYN., Dworzec PKS, GRAJEWO, ul Ks Popiełuszki przy dw PKS EŁK, ul Grajewska przy światłach, EŁK, ul Kilińskiego przy CPN,  EŁK, Ełk, ul. Armii Krajowej - PKP,  EŁK, Ełk, ul. Wojska Pol. - Szkoła 4,  AUGUSTÓW, ul Wojska Polskiego – CPN - Kaufland,  AUGUSTÓW, Augustów/ul. Brzostowskiego AUGUSTÓW, Augustów/ul. 29 Listopada - Fregata    

WARSZAWA - Lotnisko Modlin, terminal A1 - Łomża ul. Legionów -Blaszak, Stawiński, Plac Wolności, Szczuczyn, Dworzec PKS

W sprzedaży także bilety na busy z lotniska i na lotnisko:

Lotnisko Warszawa

Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Kraków (w tym między innymi busy Kraków Katowice Kraków, Boguchwała, Brzozów, Dębica, Domaradz, Iwonicz Zdrój, Krosno, Lesko, Miejsce Piastowe, Niebylec, Polańczyk, Rymanów, Rzeszów, Sanok, Solina, Tarnów, Wrocław, Zagórz.

Lotnisko Gdańsk (np transfer Gdańsk Kołobrzeg, busy Gdańsk Koszalin, Lębork, Karwice, Białogard, Sławno, Ustka i inne)

Lotnisko Berlin Schonefeld (Berlin Poznań, busy Berlin Toruń, busy Berlin Bydgoszcz)

Lotnisko Berlin Tegel (busy z Berlina do Bydgoszczy, Chełmna, Gniezna, Grudziądza, Jarocina, Kalisza, Nowy Tomyśl, Ostrów, Poznań, Szubin, Świecie, Toruń, Żnin)

W sprzedaży także tanie bilety autokarowe zagraniczne i krajowe. Przewozy autokarowe do Anglii, autokary do Niemiec, busy do Włoch, Francji, autobusy do Londynu, autobusy do Amsterdamu i wiele innych tanich biletów na autokary dostępne w naszym systemie sprzedaży od ręki.