PKS Warmia

Przewozy i Bilety Autokarowe PKS Warmia. Tanie Bilety Autokarowe. Tanie busy z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe PKS Warmia On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie PKS Warmia oferują przewozy autokarowe do: Antwerpii, Brukseli, Liege w Belgii; Rotterdamu, Amsterdamu, Utrechtu, Hagi, Eindhoven w Holandii; Gent, Lille, Lyonu, Lens, Paryża, Bordeaux we Francji; Kopenhagi w Danii; Hamburga, Flensburga, Kiel, Bonn, Bremen, Leer, Mannheim, Schielswing, Frankfurtu w Niemczech; Malmo, Goteborg, Halmstad, Sztokholmu w Szwecji; Svinesund, Moss, Oslo w Norwegi, jak również Dover i Londynu w Wielkiej Brytanii.

Rezerwuj Bilet Aautokarowy PKS Warmia On Line:

Skrót PKS początkowo rozszyfrowywany był jako Państwa Komunikacja Samochodowa i określał firmę państwową funkcjonującą na polskim rynku transportowym od 1945 roku i obejmującą ogólnopolską sieć połączeń podmiejskich i dalekobieżnych. Po transformacji systemowej, w 1992 roku firma została podzielona na wiele lokalnych firm transportowych o różnej formie własności, których nazwa PKS oznaczała Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej.

Jedną z tych wyodrębnionych firm jest PKS Warmia z siedzibą w Olsztynie, działająca jako spółka akcyjna. Od samego początku firma stale się rozwija, do chwili obecnej zwiększając znacznie zarówno zatrudnienie, jak i wypracowywany zysk. Wysoka jakość świadczonych usług została wielokrotnie zauważona i doceniona przez firmy zewnętrzne, poprzez przydzielanie jej wielu certyfikatów i tytułów. Oprócz typowych przewozów autokarowych osób, firma świadczy także wiele usług dodatkowych, takich jak: usługi spedycyjne, przewóz ładunków, usługi biura turystycznego, czy też usługi wynajmu ośrodka wypoczynkowego.

W ramach przewozów firma oferuje wiele międzynarodowych połączeń z Polski do krajów europejskich, zatrzymując się na przystankach zarówno w państwach granicznych, jak też w państwach tranzytowych. Miejscowościami polskimi, w których pasażerowie mogą dołączyć się do podróży są m.in.: Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Łomża, Łódź, Malbork, Olsztyn, Płock, Poznań, Suwałki, Szczecin, Toruń, oraz Warszawa.

Z kolei miastami zagranicznymi, do których można dojechać liniami PKS Warmia są: Eindhoven, Antwerpia, Bruksela, Liege w Belgii; Rotterdam, Amsterdam, Utrecht, Haga w Holandii; Gent, Lille, Lyon, Lens, Paryż, Bordeaux we Francji; Kopenhaga w Danii; Hamburg, Flensburg, Kiel, Bonn, Bremen, Leer, Mannheim, Schielswing, Frankfurt w Niemczech; Malmo, Goteborg, Halmstad, Sztokholm w Szwecji; Svinesund, Moss, Oslo w Norwegi, jak również Dover i Londyn w Wielkiej Brytanii.

Bilety Autokarowe PKS Warmia