Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Padwy we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Padwa. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Padwy. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Padwa jest jednym z miast w północnych Włoszech, które cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Firmy transportowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferują im liczne autokary do Padwy. Autobusy do Włoch odjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, zatem wyjazd z Polski do Padwy nie stanowi obecnie żadnego problemu.
Miasto to zostało założone około IV wieku p.n.e. przez Wenetów. Słynie ono między innymi ze znajdującego się tam Uniwersytetu złożonego w XII wieku (ciekawostka jest fakt, że studiował tam nawet Jan Kochanowski, Mikołaj Kopernik oraz Jan Zamoyski).

Przewozy autokarowe Padwa - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Odwiedzając Padwę warto zobaczyć takie miejsca i zabytki jak: romańsko-gotycko-bizantyjską bazyliką św. Antoniego (z lat 1232-1307), katedrę i baptysterium, Bazylikę Santa Giustina (pochodzącą z XV wieku), Palazzo del Bo, Kaplica Scrovegnich z freskami Giotta, Pałace: Casa de Ezzelino, Logia del Consiglio, Palazzo Della Ragione, Palazzo del Capitanio, najstarszy na świecie ogród botaniczny (1545), Plac Prato della Valle.
Przewozy autokarowe do Padwy cieszą się dużą popularnością, ponieważ bardzo często bilety autobusowe do Włoch można kupić w atrakcyjnych cenach.
Obecnie autokary do Padwy zapewniają następujące firmy: autobusy Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik-Tumay, Agat, Autokar Polska, Eurobus-Eurolines Polska, Miś.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Padwy sprawdzały także bilety autokarowe do Palermo oraz autokary do Prato.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.