Autobusy do Brukseli

Bilety Autokarowe do Brukseli. Tanie bilety autokarowe do Belgii. Autobusy Polska Bruksela.

Rezerwuj Bilety Autokarowe do Brukseli On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
    
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bruksela - stolica Belgii, małego Państwa, które od dawien cieszyło sie wielką popularnością podróżujących autokarami. Chyba dlatego, że w Belgii nie ląduje za wiele tanich linii lotniczych. Osoby wyjeżdżające do pracy w rolnictwie bardzo często korzystały z przewozów autobusami ze względu na większy zasięg komunikacyjny w Belgii. Autobusy opócz Brukseli dojeżdżają do Antwerpii oraz do Gent, Leuven i Liege.

Bruksela to miasto leżące w centralnej części Belgii, na przecięciu się międzynarodowych szlaków komunikacyjnych. Ponadto jest ono centrum administracyjnym Unii Europejskiej. Wszystko to sprawia, iż ogromna ilość osób nie tylko z całej Europy zmierza właśnie w kierunku Brukseli. Dla jednych miasto to stanowi cel wycieczek turystycznych, dla innych to miejsce przesiadkowe lub przystankowe w podróży do innych miast, a nawet państw europejskich, a jeszcze dla innych to miejsce docelowe w podróżach służbowych, lub zarobkowych. Z Polski do Brukseli dotrzeć można wieloma środkami transportu.

Największym zainteresowaniem cieszą się jednak międzynarodowe przejazdy autokarowe. Wynika to z faktu, iż ten środek transportu zapewnia bezpieczną i wygodną podróż, bez zbędnych przystanków postojowych. Jak już wspomniano Bruksela jest tak usytuowana, iż dojechać można do niej autokarami realizującymi nie tylko połączenia bezpośrednio do Belgii, ale także połączenia kierowane do innych państw europejskich, takich jak Francja czy Wielka Brytania.

Z kolei podróż z Polski często zatrzymuje się po drodze także w miastach niemieckich i holenderskich. Wszystko to sprawia, iż są to połączenia bardzo wielostronne, co umożliwia zorganizowanie sobie wycieczek objazdowych. Przewoźnikami, którzy oferują przejazdy do Brukseli są: Ecolines, Pol-Fol, Orbis/Interbus, PKS Siemiatycze Sp. z o.o., Globus, Nord Gdynia, PKS Warmia oraz Eurolines Polska.

Przykładowe zaś połączenie rozpoczyna się w Toruniu – jedzie przez Bydgoszcz i Gniezno; w Sokółce, jedzie przez Czarną Białostocką, Białystok, Zambrów, Ostrów Mazowiecki i Wyszków; bądź Warszawie, jedzie przez Łódź, Konin i Poznań, a następnie zatrzymuje się na przystankach w Berlinie, Eindhoven, Liege, Leuven, docierając do Brukseli, skąd kontynuuje trasę, aż do Bordeaux