Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Mannheim w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Mannheim. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Mannheim. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

W kraju związkowym Badenia-Wirtembergia nad rzeką Neckar, leży Mannheim będące siedzibą regionu Rhein-Neckar. W mieście mieszka około 315 tysięcy mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 145 km2. Prawa miejskie Mannheim uzyskało w 1607 roku, a w 1803 zostało włączone do Badenii.
Mannheim jest ważnym centrum kulturalno-naukowym, ponieważ mieszczą się tu liczne szkoły wyższe, biblioteki, muzea, biblioteki i planetarium. Miejscowość ta to siedziba dużych wydawnictw takich jak Brockhaus. Miłośników muzyki zainteresuje fakt, że odbywają się tu międzynarodowe festiwale filmów krótkometrażowych. Natomiast turyści, którzy lubią zwiedzać zabytki znajdą tu wiele barokowych budynków z XVII wieku.
Ciekawostką jest to, że miasto zostało zbudowane na planie szachownicy, a w starym centrum miasta nie ma nazw ulic, a jedynie oznaczenia np. A5, D7.

Przewozy autokarowe do Mannheim - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przewozy autokarowe do Niemiec są obecnie jedną z najpopularniejszych form dojazdu autobusem do Mannheim. Wiele firm transportowych organizuje dla swoich klientów liczne autobusy do Niemiec, a należą do nich: Sindbad, Interbus-Sindbad, Julia Tour, autokary Nord, Agat, Autokar Polska, PKA Warmia, autobusy Ecolines, Eurobus-Eurolines Polska.
Autokary do Mannheim odjeżdżają z kilkudziesięciu miast, zatem każdy może wybrać najlepsze dla siebie połączenie. Zainteresowanych ofertą, jaką są bilety autokarowe zapraszamy na naszą stronę internetową.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Mannheim sprawdzały także bilety autokarowe do Heidelberg oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Hiszpania lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu