Autokary do Chorwacji. Przewozy autokarowe Polska Chorwacja

Tanie Bilety Autokarowe do Chorwacji. Autobusy Polska Chorwacja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Chorwacji sprawdzały także bilety autokarowe do Serbii oraz autokary do Mołdawii.

Chorwacja to państwo położone w Europie Południowej, nad Morzem Adriatyckim, graniczące z Bośnią i Hercegowiną, Czarnogórą, Serbią, Słowenią oraz Węgrami. Po II wojnie światowej kraj ten został włączony do Jugosławii i musiał walczyć o swoją niepodległość.  Proklamowanie Republiki Chorwacji nastąpiło w czerwcu 1991 r., ale jeszcze przez kilka kolejnych lat pojawiały się na tym tle konflikty z Serbią i Czarnogórą. Obecnie jest to państwo członkowskie Unii Europejskiej, jak również członek NATO i ONZ.
Głównym źródłem dochodu tamtejszych mieszkańców jest turystyka. Piękne krajobrazy, piaszczyste plaże i ciepły klimat wciąż przyciągają tłumy turystów spragnionych wypoczynku. Oprócz popularnego żeglowania u wybrzeży Chorwacji, godne polecenie jest także nurkowanie w  tamtejszych czystych wodach.  Osoby nie lubiące wylegiwania się na plaży mogą podziwiać piękne zabytki lub wybrać się do lokalnej restauracji, aby skosztować jednego z chorwackich win, których jest aż 700 rodzajów.

Przewozy autokarowe do Chorwacji - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Do najpopularniejszych a zarazem najchętniej odwiedzanych chorwackich miast należy Zagrzeb a także Split, Rijeka, Osije, Pagor i Trigor. Jeśli jednak znudzi nam się tłum turystów, wystarczy znaleźć mniej uczęszczane, a równie ładne miejscowości: Varaždin, Medvedica i Trakošćan.
Decydując się na podróż z Polski na Chorwację możemy wybrać tanie przewozy autokarowe na Chorwację, oferowane w dwóch systemach: Euroticket oraz Voyager. Z ich pomocą bez problemu zarezerwujemy bilety autokarowe do Zagrzebu, autokary do Omis, autokary do Privosten czy autobusy z Polski do Zadaru oraz Splitu różnych przewoźników: Elabus, Retman, Globtourist.
Aby kupić tanie bilety autokarowe na Chorwację wystarczy wybrać interesującą nas miejscowość np. Podgora, Dubrownik, Trogir a nastanie uzupełnić wymagane dane. Płatności za bilet można dokonać przelewem, co jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem ale zdecydowanie skraca czas całej transakcji.