Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Salonik w Grecji

Tanie Bilety Autokarowe Saloniki. Autokary Polska Grecja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Salonik. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Saloniki (znane także jako Tesaloniki) to miasto znajdujące się północnej Grecji, położone nad Zatoką Salonicką (Morze Egejskie). Jest to drugie co wielkości miast w kraju (po Atenach). To piękna miejscowość ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród turystów z całego świata. Cały zespół urbanistyczny wchodzący w skład Salonik liczy ponad milion mieszkańców.
Miasto to jest ośrodkiem administracyjnym jednego z największych regionów greckich – Macedonii. Saloniki to ważne centrum naukowo-akademickie oraz miejsce gdzie odbywają się liczne kongresy czy wystawy międzynarodowe. Jest to także bardzo ważny węzeł komunikacyjny złożony z transbałkańskich autostrad.
Cechą charakterystyczną Salonik jest to, że mieszkają tam przedstawiciele wielu narodowości: Żydzi, Słowianie bałkańscy, Turcy, Ormianie i wiele innych mniejszości. 

Przewozy autokarowe Saloniki- Grecja - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzając Saloniki najchętniej udają się by zobaczyć takie zabytki jak: Biała Wieża (zbudowana przez sułtana osmańskiego Sulejmana Wspaniałego), bizantyjskie mury, łuk i mauzoleum Galeriusza, liczne zabytki sakralne czy tureckie meczety.
Przewozy autokarowe na trasie Polska Grecja Polska zapewnia kilka firm transportowych. Zazwyczaj autobusy do Salonik oferują: przewozy autokarowe Sindbad, Adamis Tour, Agat, Autokar Polska, Marek Travel. Dzięki licznym połączeniom dojazd z Polski do Grecji jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych. Dodatkowo część firm transportowych, spełniając oczekiwania swoich pasażerów proponuje im nie tylko liczne kursy do Salonik, ale także tanie bilety autokarowe. Można je nabyć na naszej stronie internetowej w zakładce Voyager lub Euroticket. 

 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Grecji  - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Salonik sprawdzały także bilety autokarowe do Aten oraz autokary do Larisy.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.