Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Haderslev w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Haderslev. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Haderslev. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Haderslev - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Planując autokarową podróż do Haderslev można skorzystać na chwilę obecną z oferty dwóch polskich przewoźników: Agat oraz Eurolines Polska. Autokarem do Haderslev można dojechać z wielu polskich miejscowości, są to między innymi Katowice, Wrocław, Białystok, Łódź, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Gliwice, Chorzów oraz Legnica. Oczywiście przewozy autokarowe zapewniają także transport w drugą stronę, tak więc nie będzie problemu z powrotem do Polski. Czas podróży przede wszystkim zależy od miasta, z którego wyjedziemy, przykładowo wybierając się z Chorzowa należy być przygotowanym na około 16-godzinną jazdę, natomiast wyruszając z Żar dotrzemy do Haderslev już w około 10 godzin. 

Rzecz jasna istnieje możliwość, aby dotrzeć również do wielu innych duńskich miast. Autobusy do Danii kursują praktycznie codziennie i w zasadzie z terenu całej Polski można dostać się do największych duńskich miejscowości typu Aalborg, Kopenhaga, Odense czy też Aarhus. Przewoźnikami jeżdżącymi do tego skandynawskiego kraju są jeszcze m.in. Becker Reisen, Baltic Bus, Interbus-Sindbad, Sindbad, Ecolines czy też Markus Gryfino. 

Samo Haderslev leży w południowo-wschodniej części Jutlandii i zamieszkałe jest przez niecałe 40 tysięcy mieszkańców. Istnieją tam idealne warunki do zarówno tradycyjnej turystyki ograniczającej się do zwiedzania, jak i do tej aktywnej, przede wszystkim pieszej oraz rowerowej. Stworzone zostały piękne trasy, którymi można poruszać się albo pieszo, albo rowerami, podziwiając przy tym piękne krajobrazy i docierając do najważniejszych zabytków znajdujących się w Haderslev. A jakie to zabytki? Przede wszystkim miejscowa gotycka katedra, której powstanie datuje się na XVI wiek. To zapewne w dużej mierze dzięki niej Haderslev znalazło się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Poza tym bez wątpienia warto zwiedzić znajdujące się tutaj muzea, przedstawiające naprawdę zróżnicowane ekspozycje, tak więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie i wyjechać z tej duńskiej miejscowości zadowolonym.