Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Padborg w Danii
- Details
- Hits: 2682
Tanie Bilety Autokarowe Padborg. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Padborg. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.
Przewozy autokarowe do Danii - Padborg - Najtańsze bilety autokarowe on line!
Chcąc wyjechać do Padborga za pomocą polskich linii autokarowych można skorzystać z usług przewoźnika Baltic Bus. Kurs obowiązuje oczywiście także na trasie Dania - Polska, także nie będzie najmniejszego kłopotu, aby z powrotem wrócić do naszego kraju. Autobusem do Padborga można dojechać z takich miejscowości jak Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Łódź, Toruń, Bydgoszcz czy Kalisz. Czas podróży będzie się wahał od kilku do kilkunastu w godzin, wszystko uzależnione jest od tego skąd zdecydujemy się wyruszyć, np. z Łodzi będziemy jechać najdłużej, bo niespełna 15 godzin. Bilety autokarowe do Padborga kosztują w granicach 450 złotych, ale istnieją sposoby, aby ta cena była niższa. Po pierwsze co jakiś czas przewoźnicy oferują przeróżne rabaty, dlatego jeżeli będzie się na bieżąco z ich ofertą, to można natrafić na moment, kiedy istnieje możliwość zakupu tańszego biletu. Poza tym trzeba mieć świadomość, że im wcześniej zarezerwuje się podróż i jeżeli od razu zamówimy bilety w obie strony, to wtedy koszt wyjazdu także znacznie może się obniżyć.
Do innych duńskich miast, zwłaszcza tych większych, możliwości transportu są o wiele większe. Przykładowo do Kopenhagi czy Odense autokary kursują codziennie praktycznie z całej Polski, można wybierać z większej liczby przewoźników, autokary do Danii obsługiwane są między innymi przez takie linie jak Becker Reisen, Agat, Sindbad, Autokar Polska czy Markus Gryfino.
Sam Padborg jest niedużym miasteczkiem położonym na granicy Danii z Niemcami. Pomimo małych rozmiarów i niewielkiej ilości mieszkańców, turyści znajdą tutaj coś dla siebie. W pobliskiej wsi można napotkać bardzo ciekawy kościół. Został on wybudowany w 1520 roku w stylu gotyckim, a głównym materiałem z jakiego został postawiony są głazy polne. Z kolei we Froslev, innej pobliskiej wsi, w 1944 roku Niemcy postawili obóz jeniecki, który funkcjonował przez 9 miesięcy. Obecnie w tamtym miejscu funkcjonuje Muzeum Obozowe Froslev, a w samym Padborgu znajdują się także inne obiekty tego typu, np. muzeum regionalne czy muzeum rolnictwa.