Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Gedser w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Gedser. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Gedser. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Gedser - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Chcąc dojechać do Gedser za pośrednictwem przewozów autokarowych należy skorzystać z przewoźnika Baltic Bus. Odjeżdża on w każdy poniedziałek, wtorek oraz niedzielę z paru polskich miejscowości. Są tą na przykład Koszalin, Toruń, Włocławek, Łódź, Szczecin, Gdynia, Bydgoszcz czy też Gdańsk. Najlepiej kupić wtedy od razu bilet w obie strony, gdyż oczywiście trasa Dania - Polska jest także obsługiwana, a w ten sposób cena jednostkowa za przejazd będzie niższa, niż gdyby dwukrotnie kupować bilet w jedną stronę, najpierw z Polski do Danii, a następnie z Danii do Polski. Zaoszczędzić można również rezerwując bilet z pewnym wyprzedzeniem czasowym, przewoźnicy często oferują wtedy niższe ceny i będzie się miało dodatkowo pewność, że znajdą się wolne miejsca. Autobus do Gedser będzie pokonywał trasę w niecałe 6.5 godziny jadąc ze Szczecina, natomiast wyruszając z Łodzi należy już liczyć się z podróżą trwającą 14.5 godziny. Trzeba mieć także na uwadze, iż na drogach zdarzają się czasem sytuacje trudne do przewidzenia, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na czas podróży i go jeszcze bardziej przedłużyć, tak więc planując wyjazd powinno się uwzględnić możliwe obsunięcia czasowe związane z dojazdem na miejsce. 

Bez problemu można dostać się autokarem do innych duńskich miejscowości, zwłaszcza tych największych miast jak Aarhus, Odense czy też Aalborg. Swoje usługi w tym zakresie oferuje wielu polskich przewoźników autobusowych, między innymi Autokar Polska, Sindbad, Interbus-Sindbad, Eurolines Polska, Agat, PKS Warmia czy też Ecolines. Autobusy do Danii wyruszają codziennie praktycznie z każdego regionu Polski, od południa po północ, od zachodu po wschód. 

Samo Gedser jest malutką miejscowością położoną na wyspie Falster, a w Danii znane jest głównie z tego, iż jest najbardziej wysuniętym na południe miastem w tym kraju. Liczy sobie niespełna 1000 mieszkańców i zbyt wielu atrakcji się tutaj nie uraczy, największą jest miejscowy kościół, którego czas powstania datuje się na 1915 rok.