Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Canterbury w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Canterbury. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Canterbury. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Canterbury to miasto leżące w hrabstwie Kent, które jest jednocześnie siedzibą arcybiskupstwa. Ciekawostką jest fakt, że pierwsze wzmianki o osadzie pochodzą z epoki brązu i neolitu, a Canterbury uważa się za stolicę celtyckich Kantów.
Turystom wybierającym się autokarem do Canterbury polecamy zobaczyć najważniejsze miejsca w mieście, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Należą do nich trzy obiekty sakralne: katedra w Canterbury (zbudowana w okresie późnego gotyku), najstarszy zachowany kościół parafialny w Anglii, który został założony przez świętego Augustyna z Canterbury w 597 roku oraz ruiny opactwa zbudowanego tam jeszcze we wczesnym średniowieczu. 

Przewozy autokarowe do Canterbury - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Współcześnie Canterbury jest chętnie odwiedzane przez podróżnych, a firmy transportowe wychodząc naprzeciw zainteresowaniu swoich klientów oferują liczne autokary do Wielkiej Brytanii. Wspominane tu autobusy do Anglii wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, zatem każdy zainteresowany podróżą może wybrać odpowiednie dla siebie połączenie.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Najczęściej autokary międzynarodowe na trasie Polska-Wielka Brytania-Polska zapewniają autobusy Sindbad, Interbus Sindbad i Polonia Transport. Autobusy z Polski do Canterbury oferują także Eurobus-Eurolines Polska, który zrzesza takich przewoźników jak: autokary Sokół, Trans Service, autobusy Biacomex Transport, Orlando oraz Eurotrans.
Bilety autokarowe do Canterbury można nabyć na naszej stronie internetowej, za pomocą wyszukiwarki Voyager.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Canterbury sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Bournemouth.

 

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Berlina oraz rozkład jazdy na Litwę