Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Amsterdamu w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Amsterdam. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Amsterdamu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Amsterdam to stolica i największe miasto Holandii. Jednak wszystkie instytucje rządowe oraz konsulaty i przedstawicielstwa innych państw mają swoją siedzibę w Hadze. Amsterdam leży nad rzeką Amstel i posiada w swoje architekturze dużą liczbę kanałów, przez co bardzo często nazwany jest Wenecją Północy. To bardzo duży ośrodek przemysłowy oraz drugi po Rotterdamie port handlowy Holandii.
Amsterdam jest ważnym ośrodkiem turystycznym oraz naukowym z licznymi muzeami, zabytkami i pięknymi ogrodami botanicznymi. Stolica Holandii liczy ponad 7000 zabytków, do których zalicza się między innymi kamienice, kościoły, mosty, fortyfikacje i giełdy. 

Przewozy autokarowe do Amsterdamu - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc zalicza się: zabytkowe śródmieście, Oude Kerk (najstarszy kościół w mieście, XIV wiek), Nieuwe Kerk (Kościół z początku XV wieku), Westerkerk  (kościół protestancki, XVII wiek), Zuiderkerk (najstarszy w Amsterdamie kościół protestancki z 1611 roku), Noorderkerk (kościół z XVII wieku).
Przewozy autokarowe do Amsterdamu organizują: autokary Agat, Marolines, Eurobus-Eurolines Polskaautokary Sindbad, Interbus-Sindbad, autobusy Nord, Becker-Reisen, Ecolines. Autobusy do Holandii z tych firm wyjeżdżają z wielu polskich miast, dzięki czemu podróże do Holandii są dostępne dla wszystkich.
Zainteresowanych podróżą autokarem do Amsterdamu zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w zakładce Voyager i Euroticket można szybko nabyć bilety autobusowe do Holandii w atrakcyjnych cenach.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Amsterdamu sprawdzały także bilety autokarowe do Apeldoorn oraz autokary do Arnhem.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.