Międzynarodowe Przewozy autokarowe Charleroi w Belgii

Tanie Bilety Autokarowe Charleroi. Autokary Polska Belgia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Charleroi. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

W zachodniej Belgii leży stolica prowincji Hainaut, Charleroi. To miasto nad rzeką Sambrą, leżące na północno-zachodnim krańcu Ardeny.
Do końca XX wieku Charleroi pozostawało głównym ośrodkiem węglowym w południowej Belgii. Dzięki temu w mieście szybko rozwinął się ciężki przemysł: hutnictwo żelaza i stali. Oprócz tego miasto jest ośrodkiem przemysłu maszynowego i elektronicznego, a także materiałów budowlanych. To jeden z portów śródlądowych, połączony kanałem z Brukselą i Antwerpią. Charleroi jest dużym węzłem komunikacyjnym.
Miasto znacznie ucierpiało w czasie I wojny światowej, a po 1945 roku upadł przemysł ciężki. Obecnie Charleroi jest największym miastem Walonii i czwartym co do wielkości miastem w Belgii. 

Przewozy autokarowe do Charleroi - Belgia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzający Charleroi powinni zobaczyć przede wszystkim: Beffroi (znajdujące się na liście światowego dziedzictwa UNESCO), Maison Doree (zbudowaną w 1899 roku) oraz liczne muzea (sztuki, szkła, fotografii).
Autokary do Charleroi zapewnia Eurobus-Eurolines Polska (Orland, Sokół, Trans Service, Biacomex Transport, Polonia Transport, Eurotrans), a połączenia autobusowe organizowane są z kilkudziesięciu polskich miast. Dzięki temu podróż z Polski do Belgii jest dostępna dla każdego. Bilety autokarowe do Charleroi można nabyć w wyszukiwarce Euroticket i bardzo często są one w promocyjnych cenach. Tak więc podróż autokarem do Belgii jest jednym z najlepszych sposobów na dojazd do Charleroi.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Belgii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Charleroi sprawdzały także bilety autokarowe do Brukseli oraz autokary do Antwerpii.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Agat oraz rozkłady jazdy autobusów Eurobus

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.