Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Fredericia w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Fredericia. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Fredericia. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Fredericia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Fredericia jest duńskim miastem, do którego bez większych problemów możemy dostać się dzięki polskim międzynarodowym przewozom autokarowym. Trasa ta jest obsługiwana przez takich przewoźników jak Eurolines Polska oraz Agat, a wyjazdy z naszego kraju odbywają się w każdy czwartek, wtorek, a także sobotę. Cena biletu w jedną stronę kształtuje się w granicach 350 złotych, jednak istnieją wyjścia, aby była ona niższa. Po pierwsze należy zarezerwować bilet z pewnym wyprzedzeniem czasowym, a po drugie od razu kupić go w obie strony. Warto też co jakiś czas sprawdzać oferty przewoźników, gdyż zdarza się, iż oferują oni ciekawe promocje oraz zniżki. Długość jazdy uzależniona jest przede wszystkim od miejscowości, z której się wyruszy, a autokar do Fredericia wyjeżdża z wielu polskich miast, głównie z Polski południowej i centralnej, między innymi są to Warszawa, Kraków, Katowice, Łódź, Wrocław czy Tarnów. 

Bez problemu dostaniemy się za pośrednictwem przewozów autokarowych także do innych duńskich miejscowości. Autobusem do Danii można dojechać również dzięki takim liniom jak Sindbad, Ecolines, Autokar Polska, Interbus-Sindbad, Markus Gryfino, Becker Reisen czy Baltic Bus. Z Polski dostaniemy się do wszystkich głównych duńskich miast, takich jak Aalborg, Aarhus, Kopenhaga oraz Odense, a także do wielu innych mniejszych. 

Sama Fredericia jest położona na wschodnim krańcu Jutlandii i liczy sobie niecałe 40 tysięcy mieszkańców. Turystom ma do zaoferowania możliwość spędzenia czasu zarówno na tradycyjnym zwiedzaniu, jak i uprawiając turystykę aktywną. Znajdują się tutaj trasy rowerowe, dzięki którym można spokojnie zwiedzić sporą część miasta. Zadowoleni powinni być również koneserzy natury, gdyż Fredericia posiada lasy, piękny fiord oraz jezioro, na którym można uprawiać wiele wodnych sportów. Nie brakuje również obiektów architektonicznych (kościoły, stare budynki, pomniki) jak i historycznych w postaci wielu muzeów, przedstawiających miasto Fredericia na przełomie wieków i nie tylko.