Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Palanga na Litwie

Tanie Bilety Autokarowe Palanga (Połąga). Autokary Polska Litwa. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Palangii. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Palanga (pol. Połąga) to jedno z litewskich miast położonych w zachodniej części Litwy na Morzem Bałtyckim. Miejscowość ta jest największym i jednocześnie najbardziej znanym litewskim kurortem. Ponieważ połączenia autobusowe na trasie Polska Palanga Polska cieszą się zainteresowaniem wśród turystów, firmy oferujące przewozy autokarowe na Litwę zapewniają swoim klientom liczne autokary do Palangi.
Zainteresowanych nabyciem biletów autokarowych do Palangi zapraszamy na naszą stronę internetową. Dzięki zamieszczonym tam wyszukiwarkom każdy może szybko i bez wychodzenia z domu zakupić bilety autokarowe na Litwę.
Palanga jest miastem o ciekawej historii, a obecnie władze miejskie realizują projekt Szlak Bursztynowy, zaś w pałacu Tyszkiewiczów znajduje się powiązane z tym muzeum bursztynu. Początkowo miasto należało do Polski, ale w wyniku rozbiorów znalazło się w granicach imperium Rosyjskiego. Ciekawostką jest, że w 1824 roku Palangę kupił Michał Tyszkiewicz i od tamtego momentu aż do 1940 roku miasto pozostawało w rękach tej rodziny.

Przewozy autokarowe Palanga - Litwa - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści przyjeżdżający do Palangi (Połągi) chętnie odwiedzają następujące miejsca: muzeum bursztyny, molo, zespół XIX wiecznej drewnianej zabudowy uzdrowiska, pałac Tyszkiewiczów, park z Górą Biruty. Popularnością cieszą się także uzdrowiska oraz urokliwe plaże.
Autokary do Palangi zapewniają: Eurobus Eurolines Polska, Ecolines. Dzięki licznym połączeniom i temu, że autobusy na Litwę odjeżdżają z kilkunastu polskich miast każdy może sobie pozwolić na wyjazd do wybranej litewskiej miejscowości. 

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Litwę - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Palangi sprawdzały także bilety autokarowe do Wilna oraz autokary do Kowna.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.