Bilety Autokarowe Sindbad Węgry

Sindbad - Węgry. Tanie bilety autokarowe Polska Węgry. Busy na Węgry. Bus do Budapesztu.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Sindbad Węgry On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Sindbad to nazwa polskiego przewoźnika autokarowego, oferującego krajowe i międzynarodowe przewozy autokarowe osób po całej Europie. Jest to duża i wieloletnia firma, która dzięki zdobytemu doświadczeniu objęła duży udział w rynku i zdobyła zaufanie klientów. aby jak najlepiej sprostać potrzebom klienta firma Sindbad na bieżąco analizuje ich potrzeby transportowe i dopasowuje swoją siatkę połączeń do aktualnych wymogów rynkowych. Dodatkowo, aby zwiększyć swoją konkurencyjność firma Sindbad nawiązała liczne umowy o współpracy, zaś w 2010 roku przejęła innego polskiego przewoźnika – firmę Interbus.

W ten sposób działalność obu firm została połączona pod nową nazwą PNB Sindbad. Bilety na przejazdy autokarowe firmy Sindbad nabywać można albo drogą internetową, albo drogą bezpośrednią u agentów sprzedaży firma Sindbad proponuje różnego rodzaju obniżki i rabaty w cenach biletów, przez co ich oferta jest atrakcyjna i konkurencyjna. W siatce połączeń firmy Sindbad znalazły się m.in. następujące państwa europejskie: Niemcy, Francja, Dania, Wielka Brytania, kraje skandynawskie, kraje Beneluksu, Bułgaria, Włochy, Hiszpania, czy Węgry. Węgry to państwo usytuowane w środkowej Europie.

Od kilku lat staje ono coraz bardziej popularne wśród podróżujących. Ukształtowanie terenu Węgier jest raczej nizinne. Największą jednak atrakcją tego kraju są liczne ośrodki oferujące gorące źródła, a także terenu nad jeziorem Balatonem. Gwarantują one atrakcyjny wypoczynek i wiele miejsc do zwiedzania. Z Polski do Węgier podróżować można autokarem firmy Sindbad. Oferta w tym zakresie nie jest zbyt rozbudowana, jednakże zapewnia transport bezpośredni, bez koniecznych dodatkowych przesiadek. Trasa w tym kierunku prowadzi z Warszawy, przez Łódź, Częstochowę, Katowice i Kraków, a następnie pośrednio przez Słowację do stolicy Węgier – miasta Budapeszt.