Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Antwerpii w Belgii

Tanie Bilety Autokarowe Antwerpia. Autokary Polska Belgia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Antwerpii. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Berlin - największe w północnej Belgii.  W Antwerpii znajduje się drugi pod względem wielkości w Europie port morski. Największy port morski europejski jest w Rotterdamie. Antwerpia to miasto znane z produkcji diamentów ozdobnych. 80 % światowego handlu diamentami przechodzi przez Antwerpię. Głównymi handlarzami i wykonawcami diamentowych szlifów są od pięciuset lat Żydzi. Aby zwiedzić Antwerpię najlepiej wybrać się tam kilka dni. To piękne, pełne zabytków, sztuki i mody miasto zachwyca zarówno w dzień jak i w nocy. Przewozy autokarowe do Antwerpii to najtańszy sposób by szybko i bezpiecznie dotrzeć do tego miasta. Autobus Antwerpia jedzie niecałą dobę, jednak komfortowe autokary, wyposażone w Wi-Fi, toaletę, klimatyzację, tv uprzyjemnią każdą podróż.

Przewozy autokarowe do Antwerpii - Belgia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autokary do Antwerpii z Polski wyjeżdżają niemal codziennie a bilety autokarowe Polska Belgia znajdą Państwo na naszej stronie w bardzo atrakcyjnych cenach. Autobusy Polska Antwerpia obsługują przewoźnicy Sindbad, Interbus-Sindbad Belgia, przewozy autokarowe Nord, autobusy Eurolines do Belgii,  przewozy autokarowe Eurobus Eurolines, autobusy Becker Reisen Belgia. Przewozy autokarowe do Antwerpii realizują także autobusy Agat Polska Belgia, Autokar Polska do Antwerpii.

Przykładowy rozkład jazdy z Dębicy do Antwerpii - Kup Bilet Sindbad Dębica Antwerpia
Przewoźnik:    SINDBAD    Czas podróży ok. 21h 45m
 
Przystanek z: DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Głowackiego st. 6
Przystanek do: ANTWERPIA, Hotel Crown Plaza

PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK,RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, BOCHNIA, SŁUBICE, ANTWERPIA, BRUKSELA, GENT.

Przykładowy rozkład jazdy z Kołobrzegu do Antwerpii - Kup Bilet Becker Reisen Kołobrzeg Antwerpia

Przewoźnik: Sindbad. Czas podróży ok. 17h 10m
 
Przystanek z: KOŁOBRZEG, Dworzec PKP   
Przystanek do: ANTWERPIA, Holet Crown Plaza

GAŃSK, GYNIA, RUMIA, WEJHEROWO, LĘBORK, SŁUPSK, SŁAWNO, KOSZALIN, KOŁOBRZEG, NOWOGAR, GOLENIÓW, SZCZECIN, WARSZAWA, ŁÓŹ, KONIN, POZNAŃ, GORZÓW WIELKOPOLSKI, LUBECK, HAMBURG, BREMEN, OSNABRUCK, AMSTERDAM, HAGA, ROTTERAM, ANTWERPIA, BRUKSELA, GENT, LILLE, ROYE, PARYŻ. W Paryżu ostatni przystanek. Zobacz inne tanie bilety autokarowe do Paryża.

Przykładowy rozkład jazdy z Krakowa do Berlina - Kup Bilet Eurobus Eurolines Kraków Berlin

STALOWA WOLA, NISKO, KOLBUSZOWA, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, BERLIN, HAMBURG, BREMA, BREMERHAVEN, OLDENBURG, LEER, GRONINGEN

Przykładowy rozkład jazdy z Katowic do Antwerpii - Kup Bilet Eurobus Eurolines Katowice Antwerpia

Przystanek z: KATOWICE, Dw. PKS, ul. P. Skargi 
Przystanek do: ANTWERPIA, Holet Crown Plaza

KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, EINDHOVEN, ANTWERPIA, BRUKSELA, CHARLEROI, GANDAWA (Gent), GENK.

Sprawdź także tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wiele osób podróżujących z Polski jeździ autokarem do Antwerpii z powodu sezonowej lub stałej pracy. Bilety autokarowe do Antwerpii mamy na naszej stronie internetowej w bardzo atrakcyjnych cenach, prosto od przewoźników i nie doliczamy żadnych dodatkowych prowizji. Zakup biletu autokarowego on line to dziś najszybszy i najtańśzy sposób na rezerwację autobusy do Belgii.

Ciekawe miejsca do zwiedzania w Antwerpii:

Królewskie Muzeum Sztuk Pięknych Antwerpia (znajdują się tam prace Rubensa, Halsa, van Dycka i Breugela), 

Muzeum Morskie w Antwerpii

Dzielnica diamentów - Pelikaan Straat Antwerpia

Rynek Główny w Antwerpii

Port Morski

Zamek Steen w Antwerpii