Autokary do Rumini. Przewozy autokarowe Polska Rumunia

Tanie Bilety Autokarowe do Rumunii. Autobusy Polska Rumunia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Rumunii sprawdzały także bilety autokarowe do Bułgarii oraz autokary do Rosji.

Rumunia (rum. România) to państwo w południowo-wschodniej Europie, graniczące z Węgrami, Serbią, Bułgarią, Ukrainą raz Mołdawią. Kraj jest położony w strefie klimatu umiarkowanego, choć na poszczególnych terenach występują jego suche lub mokre odmiany. W niektórych regionach warunki atmosferyczne uważa się wręcz za podobne do śródziemnomorskich.
Państwo rumuńskie powstało na skutek zjednoczenia Hospodarstwa Wołoskiego i Mołdawskiego po wojnie Turcji z Rosją. W 1881 r. ogłoszono je królestwem, natomiast w 1918 r. proklamowano zjednoczoną Rumunię, która przejęła Siedmiogród, Bukowinę oraz Banat. Po II wojnie światowej do władzy doszedł Nicolae Ceaușescu, zwolennik socjalizmu i sojuszu z ZSRR. Dopiero jego obalenie w 1989 r. pozwoliło stopniową poprawę sytuacji w kraju. W 2007 r. państwo weszło do Unii Europejskiej, stając się siódmym pod względem liczby ludności krajem wspólnoty.

Przewozy autokarowe do Rumunii - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!


Szukając atrakcji turystycznych w Rumunii, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na tamtejsze krajobrazy, malownicze zamki (zamek Draculi - Poienari), liczne klasztory, muzea i uzdrowiska. Punktem wyjściowym do zwiedzania Rumunii, może być jej stolica – Bukareszt, pełen malowniczych, krętych uliczek, zabytkowych willi i dużych zielonych parków.
Osoby poszukujące tanich linii autokarowych z Polski do Rumunii lub z Rumunii do Polski mogą znaleźć je za pomocą zamieszczonej na naszej stronie internetowej przeglądarki Euroticket, za pośrednictwem której zarezerwujemy bilety autokarowe do Bukaresztu, Sibiu, Pitesti, Venus czy Saturna. Autobusy na Rumunię kursują prawie regularnie, jednak tylko w sezonie letnim.  Wtedy też znajdziemy ciekawe oferty i atrakcyjne rabaty, dzięki czemu zarezerwujemy autokar do Bukaresztu, Costinesti, Eforie Nord czy Konstancy już za niecałe 500 zł. Trasę Polska – Rumunia – Polska obsługuje tylko jeden przewoźnik – Elabus, którego busy do Rumunii znajdziemy w wyszukiwarce Euroticket.