Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Tilburga w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Tilburg. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Tilburga. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Tilburg jest miastem w południowej Holandii, położonym w prowincji Brabancja Północna, nad Kanałem Wilhelminy. Leżące na wschód od Bredy miejscowość liczy około 209 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu jest szóstym co do wielkości miastem w Holandii.
Historycy niewiele wiedzą o początkach miasta. Nazwa Tilburg pojawiała się po raz pierwszy w dokumentach około 709 roku, jednak prawa miejskie uzyskał aż dziesięć wieków później (dokładnie 18 kwietnia 1809 roku). Dynamiczny rozwój miasta nastąpił w XIX wieku, kiedy miasto stało się ważnym ośrodkiem przemysłu włókienniczego. W drugiej połowie XIX wieku do jednej ze szkół w Tilburgu uczęszczał Vincent van Gogh.
Obecnie miasto jest siedzibą Uniwersytetu w Tilburgu, który specjalizuje się w zakresie nauk społecznych. Turyści odwiedzając miasto bardzo często udają się do parku Wilhelminy pod pomnik Petrusa Dondersa oraz odwiedzają muzeum sztuki nowoczesnej. Co roku w lipcu, organizowane jest w mieście największe w Brabancji wesołe miasteczko. 

Przewozy autokarowe do Tilburga - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przewozy autokarowe do Tilburga cieszą się zainteresowaniem wśród pasażerów, więc firmy Sindbad i Sołtysik-Reisen zapewniają swoim klientom liczne kursy z Polski do Holandii. Zainteresowanych podróżą autobusem do Tilburga zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdują się tam wszystkie informacje odnośnie przystanków, godzin odjazdów oraz firm transportowych. Można tam także kupić bilety autokarowe do Holandii w atrakcyjnej cenie.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Tilburga sprawdzały także bilety autokarowe do Bredy oraz autokary do Rotterdamu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.