Gromada Transport

Przewozy Autokarowe Gromada Transport. Tanie Bilety Autokarowe do Niemiec. Busy Polska Niemcy. Busy do Berlina.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Gromada On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Gromada Transport jest przedsiębiorstwem przewozowym powiązanym z biurem turystycznym „Gromada” z Bydgoszczy. Główną siedzibę ma w Warszawie przy ulicy 17 stycznia. Zasięgiem swych działań obejmuje: usługi transportowe pomiędzy polskimi a niemieckimi miastami na regularnych liniach, auto serwis, a także wynajem pojazdów.

Na wyposażeniu firmy znajdują się bardzo nowoczesne autokary marki Neoplan 316 SHD, Bova i Scania Irizar NEW Century oraz VAN-y „Chrysler Voyager”. W pojazdach tych znajduje się wszystko to, co objęte jest kanonem europejskich standardów, zapewniając tym samym pełen komfort podróży, tj.: klimatyzacja, telefon pokładowy, barek z ciepłymi i zimnymi napojami, toaleta, video oraz wygodne, regulowane fotele, a także podwójnie przyciemniane szyby. Wszystkie siedzenia wykonane są z miękkiego, delikatnego materiału, przyjemnego w dotyku.

Kierowcy zatrudnieni w „Gromadzie Transport” nigdy nie są dobierani przypadkowo – oprócz wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu pojazdów muszą oni również szczycić się ponadprzeciętną znajomością topografii miast, a także zdolnością szybkiego pokonywania stresu i umiejętnością przejmowania pełnej kontroli i odpowiedzialności za przewożonych podróżnych. To wszystko czyni „Gromadę” przewoźnikiem wyjątkowo bezpiecznym i godnym zaufania ze strony klientów.

Główną trasą, jaką przemierzają autokary tejże firmy, jest: Olsztyn – Saarbrucken. Z Olsztyna wyjeżdżają one w niedziele oraz czwartki, zaś na miejsce docelowe dojeżdżają na drugi dzień, tj. w poniedziałki oraz piątki. Jeśli zaś chodzi o kursy powrotne, czyli z Saarbrucken, to odbywają się one we wtorki i soboty. W Olsztynie jest się wtedy więc w niedzielę lub w środę. Przekraczanie polsko-niemieckiej granicy rozgrywa się w Gubinie lub w Świecku. Po drodze mijane są następujące miasta (tu też zlokalizowane są poszczególne przystanki): Olsztyn (dworzec PKS), Ostróda (dworzec PKS), Elbląg (dworzec PKS), Gdańsk (dworzec PKS), Górna Grupa (restauracja „Jagienka”), Bydgoszcz (dworzec PKS), Piła (hotel „Gromada”), Poznań (dworzec PKS), Świebodzin (stacja benzynowa PKN „Orlen”), Gubin lub Świecko (przekraczanie granicy), Braunschweig HBF, Gottingen HBF, Kassel (dworzec kolejowy Wilhelmshore), Mainz HBF, Ludwigshafen HBF, Kaiserslautern HBF i Saarbrucken (Goldene Bremm Hauptfriedhof Metzerstr/Dr.Vogelerstr).

Ceny za podróż plasują się bardzo różnie, w zależności od długości pokonywanej trasy, a więc przystanku, na którym się wsiada i wysiada. Naturalnie wychodzi najdrożej, gdy jedzie się od samego początku do końca, wówczas koszt takiej podróży mieści się w granicach ok. 300 złotych w jedną stronę, zaś wykupując bilet dwustronny – około 400 złotych, więc zdecydowanie bardziej opłaca się nabyć od razu bilet również na drogę powrotną.

Najtańszy bilet kosztuje 180 złotych, ale obejmuje on tylko trasę z Poznania lub Świebodzina do Kassel, Gottingen lub Braunschweig. Oczywiście, „Gromada Transport”, jak każda szanująca swych klientów firma, oferuje również zniżki. Ulga w wysokości 50% normalnej ceny przysługuje dzieciom do 12. roku życia, zaś 10-procentowy upust obejmuje seniorów powyżej 60. roku życia bądź młodzież uczącą się, do 26. roku życia.

Bilety Autokarowe Gromada