Visitor

Przewozy Autokarowe Visitor. Przewozy Autokarowe Polska Ukraina. Tanie Bilety Autobusowe.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Visitor On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Visitor. Visitor to firma polska, działająca na rynku od 1992 roku z siedzibą w Warszawie. Głównym obszarem działalności tej firmy jest świadczenie różnego rodzaju usług turystycznych. W ramach tych obszarów znajdują się następujące usługi szczegółowe: organizowanie przewozów krajowych międzynarodowych, pośrednictwo w rezerwacji hotelu, samochodu, sprzedaż ubezpieczeń, a także pośrednictwo w sprzedaży biletów lotniczych przewoźników, należących do organizacji IATA.

W zakresie organizacji transportu autokarowego, firma Visitor dysponuje doświadczeniem, specjalizując się w trasach łączących Polskę z Ukrainą. Trasy międzynarodowe realizowane są z użyciem nowoczesnych autokarów, komfortowo wyposażonych w klimatyzację, toaletę, barek i system audio video.

Ponadto są one prowadzone przez profesjonalnych kierowców, zapewniających pasażerom bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. Bilety na te trasy nabywać można z wykorzystaniem platformy internetowej, bądź poprzez zakup bezpośredni u agentów pośredniczących. Przed dokonaniem rezerwacji przejazdu, każdy pasażer winien zapoznać się z warunkami przewozu przewoźnika, które określają w szczególności prawa i obowiązki pasażerów i przewoźnika.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Dokument też określa także rodzaje biletów, jakie nabyć może klient; rodzaje i zasady obowiązywania zniżek i rabatów w cenach biletów; warunki oraz konsekwencje rezygnacji z rezerwacji przejazdu; wymagania dotyczące przewożonego bagażu; a także sposób reklamacji usługi.

W chwili obecnej oferta transportowa firmy Visitor sprowadza się do obsługi jednego połączenia międzynarodowego na trasie Gdańsk – Truskawiec. Przystanki pośrednie w tej trasie zlokalizowane są w następujących miastach pośrednich: Bydgoszcz, Toruń, Warszawa i Lublin w Polsce, a także Lwów, Stryj i Drohobycz na Ukrainie. Trasa ta oferowana jest z Polski we środy i w soboty, zaś przejazd pomiędzy dwora miastami docelowymi trwa około dwadzieścia godzin i kosztuje w jedną stronę 220 PLN.

Bilety Autokarowe Visitor