Bilety Autokarowe Sindbad Luksemburg

Sindbad - Luksemburg. Tanie bilety autokarowe do Luksemburga. Busy Polska Luksemburg.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Sindbad Luksemburg On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Sindbad to firma działająca nieprzerwanie od 1983 roku jako prywatne biuro podróży z siedzibą w Opolu, którego głównym rodzajem działalności jest organizacja profesjonalnych przewozów autokarowych po całej Europie. Jest to jeden z największych i najstarszych przewoźników, proponujący jedną z bogatszych siatek połączeń. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma Sindbad zdobyła też duży udział w rynku transportowym i dużą grupę zadowolonych pasażerów.

Oprócz tej podstawowej działalności, firma Sindbad świadczy także kilka dodatkowych usług, które jednak stanowią jedynie działalność dodatkową i uzupełniającą. W celu zwiększenia swojej konkurencyjności firma Sindbad nawiązywała w przeszłości kolejne porozumienia i umowy o współpracę. Uwieńczeniem tego typu działań było jednak przejęcie w 2010 roku innego dużego przewoźnika – firmy Interbus. Od tej pory działalność transportowa, a także dystrybucja biletów autokarowych obu przewoźników została połączona. W wyniku tego powstała bogata siatka obejmująca wiele bardziej i mniej odległych państw europejskich. Jednym z takich kierunków docelowych, gdzie docierają autokary firmy Sindbad jest Luksemburg.

Luksemburg to jedno z najmniejszych państw świata, które usytuowane jest w zachodniej Europie, a które wraz z sąsiadującymi Belgią i Holandią tworzy związek państw zwany Beneluksem. Luksemburg wybierany jest chętnie przez turystów do realizacji wypoczynku, bądź także jako państwo przystankowe w podróżach realizowanych do innych państw europejskich. Dzięki firmie Sindbad z Polski dojechać można bezpośrednio do Luksemburga – stolicy państwa. Trasy te po stronie polskiej zabierają pasażerów m.in. z następujących miast: Rzeszów, Przemyśl, Zamość, Tarnów, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Biała Podlaska, Gdańsk oraz Szczecin.