Bilety Autokarowe Agat Belgia

Bilety Autokarowe Agat do Belgii, busy do Belgii. Agat - Belgia. Busy do Brukseli, Antwerpii. Tanie Bilety Autobusowe - Prosta i Szybka Rezerwacja

 Rezerwuj Bilety Autokarowe Agat Belgia On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER

Linie autokarowe Agat to firma transportowa uruchomiona w 1992 roku, z siedzibą w Kraśniku. Jest to jedna z większych i rozpoznawalnych firm przewozowych w Polsce. Świadczy ona usługi transportu osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Jej cechą charakterystyczną jest obsługa pasażerów na trasach łączących dwa docelowe państwa z dodatkowymi przystankami w innych państwach pośrednich.

Początkowo firma obsługiwała wyłącznie jeden kraj docelowy z Polski, z czasem jednak jej oferta rozszerzała się o kolejne państwa europejskie, a jednocześnie rozbudowywała się o kolejne oddziały na terenie Polski. Było to zgodnie z ogólną misją firmy, jaką było i jest oferowanie profesjonalnych usług transportowych, dopasowanych do potrzeb klientów i zmieniającego się rynku. W wyniku tego firma systematycznie analizuje rynek, aby na bieżąco móc reagować na potrzeby klientów. Aktualnie siatka połączeń międzynarodowych firmy Agat obejmuje następujące państwa docelowe, realizowane z Polski: Austrię, Belgię, Grecję, Niemcy, Francję, Anglię, Włochy, Holandię i Danię.

Belgia to jeden z państw docelowych. Jest to niewielki kraj, położony na zachód od Polski w północno zachodniej części Europy. Wraz z dwoma innymi państwami tworzy on związek państw zwany Beneluksem. Belgia to bardzo popularny kraj, do którego podróżują zarówno politycy, biznesmeni, jak i turyście. Ze względu, iż w kraju tym usytuowana jest niepisana stolica Unii Europejskiej, każdy chce, bądź jest zmuszony odwiedzać to miasto regularnie, albo choć raz znaleźć się w nim. Najpopularniejsze miasta belgijskie to: Bruksela – stolica kraju, Antwerpia, Liege oraz Gent.

Z Polski autokarami linii Agat można dojechać bezpośrednio wyłącznie do Antwerpii, linią realizowaną z Polski docelowo do Wielkiej Brytanii. Miasta polskie, w których usytuowane zostały przystanki pośrednie to m.in.: Białystok, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Wrocław i Opole.