Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Rodby w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Rodby. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Rodby. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Rodby - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Dzięki polskim liniom autokarowym w środy i soboty można dostać się do niewielkiej duńskiej miejscowości - Rodby. Kursują tam autobusy Sindbad oraz Interbus - Sindbad. Autobus do Rodby z Gdańska jedzie około 16 godzin, natomiast z Nowogardu już tylko 10 godzin, tak więc planując wyjazd należy uwzględnić miejsce odjazdu i liczyć się z możliwością nawet dłuższej podróży niż czas widniejący w rozkładzie, gdyż czasem na drogach powstają utrudnienia, których nie da się przewidzieć. Ceny biletów wynoszą zazwyczaj około 300 złotych, jednak jeżeli ktoś ma trochę wolnego czasu i chciałby mniej zapłacić, to warto, żeby na bieżąco śledził oferty przewoźników, gdyż oferują oni od czasu do czasu ciekawe promocje. Dodatkowo kupując bilety autokarowe do Rodby opłaca się od razu nabyć bilet w obie strony, dzięki temu jednostkowa cena będzie niższa. Autokary do tego duńskiego miasteczka odjeżdżają z kilku polskich miejscowości, oprócz Gdańska i Nowogardu są to także Szczecin, Malbork, Koszalin czy Elbląg. 

Oczywiście funkcjonuje wiele połączeń autobusowych na linii Polska - Dania i można z naszego kraju dotrzeć do w sumie kilkunastu duńskich miast, m.in. Kopenhagi, Aalborga czy też Aarhus. Przewoźnikami obsługującymi tę trasę są np. Baltic Bus, Becker Reisen, Markus Gryfino, Autokar Polska bądź Agat.

Samo Rodby jest malutkim miasteczkiem położonym na wyspie Lolland i liczy sobie zaledwie niewiele ponad 2 tysiące mieszkańców. Z turystycznego punktu widzenia z pewnością warto odwiedzić tamtejszy kościół, jednakże ciekawsze obiekty znaleźć można nie w samym Rodby, ale w pobliskich miejscowościach na wyspie Lolland. Przede wszystkim należy wymienić Knuthenborg Safari, największy safari park w północnej Europie. Można tam podziwiać zwierzęta z całego świata, między innymi tygrysy, antylopy, wielbłądy, żyrafy, nosorożce czy zebry. Po Safari można poruszać się zarówno busem czy samochodem, jak i rowerem. Na wyspie Lolland istnieją także bardzo dobre warunki to turystyki aktywnej, przede wszystkim do surfingu.