Bilety Autokarowe Interbus Ukraina

Interbus - Ukraina. Tanie bilety autobusy Polska Ukraina. Busy na Ukrainę. Busy z Polski do Kijowa.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Szwecja On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Przewozy autokarowe w Polsce są mocno rozwinięte. W ostatnich latach pasażerowie zgłaszają coraz większe zainteresowanie podróżami autokarowymi po Europie, a tym samym rośnie liczba przewoźników oraz tras przez- nich proponowanych. Interbus to nazwa jednego z większych przewoźników autokarowych działających samodzielnie na rynku polskim do 2010 roku. Powstanie tej firmy wiązało się z przejęciem innego przewoźnika firmy Orbis Transport. Przez wiele lat Interbus jako przewoźnik działał samodzielnie, aż do roku 2010, kiedy to został on przejęty przez innego dużego przewoźnika firmę Sindbad.

W wyniku połączenia powstał nowy przewoźnik pod nazwą PNB Sindbad, proponujący jedną z najbardziej rozbudowanych siatek połączeń. W ten sposób nowa firma stała się jeszcze bardziej konkurencyjna, mogąc proponować swoim klientom szereg usług dodatkowych, a także dodatkowe obniżki i rabaty w cenach biletów. W siatce połączeń firmy Sindbad Interbus znalazły się m.in. państwa: Anglia, Szwecja, Belgia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Słowacja, Węgry, a także Ukraina.

Ukraina to kraj położony na wschód od Polski, a powstały w wyniku rozpadu Związku Radzieckiego. Ukraina to rozległy kraj. Pomimo słabego jeszcze rozwoju tego kraju, staje się ono coraz bardziej popularne. Podróżowanie na Ukrainę rozpoczęło się od organizacji EURO 2012, kiery to uruchomione zostały połączenia autokarowe łączące Polskę z Ukrainą. Ponadto Ukraina posiada wiele atrakcyjnych miast i zabytków do zobaczenia, a także miast turystyczno – uzdrowiskowych. To wszystko przyciąga pasażerów, nawet pomimo słabo rozwiniętej jeszcze infrastruktury turystycznej.

Trasy autokarowe firmy Sindbad Interbus prowadzą przez następujące miasta przystankowe: Katowice, Kraków, Łódź, Lublin, Opole, Piotrków Trybunalski, Radom, Rzeszów, Tarnów, Tuszyn i Wrocław, a także Czerniowce, Dolina, Iwanofrankowsk, Kałusz, Kijów, Kołomyja, Lwów, Równe, Stryj i Żytomierz.