Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Bergenz w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Bergenz. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bergenz On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

 Bergenz jest umiejscowione pomiędzy dwoma granicznymi z Austrią krajami, a mianowicie między Szwajcarią a Niemcami. Nudzić się tutaj nie będą na pewno zarówno miłośnicy sportów wodnych, jak i narciarstwa, ponieważ miasto leży pomiędzy Jeziorem Bodeńskim a górami Pfander, które należą do masywu Lasu Bregenckiego w Alpach Wapiennych. W związku z tym, że turyści odwiedzają te miejsce bardzo chętnie, bez względu na panującą porę roku, autobusy kursują tutaj praktycznie przez cały rok. Jednakże przyjeżdżają tu nie tylko amatorzy przeróżnych sportów.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Bergenz to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

W mieście odbywają się co roku festiwale, które przyciągają za każdym razem wielu miłośników sztuki. Opera na jeziorze podczas Festiwalu Bregenckiego, festiwal tańca nazwany Bregencką Wiosną czy tez Festiwal Sztuki z oszałamiającymi inscenizacjami sprawiają, że w Bergenz praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ci którzy szukali bilet autokarowy do Bergenz sprawdzali także bilety autokarowe do Innsbrucka oraz autokary do Wiednia.

Chcąc udać się do austriackiego Bergenz, można skorzystać z oferty przewoźników autobusowych. Autokary do Bergenz kursują w większość dni tygodnia: linia Agat w piątki, linia Sindbad w poniedziałki, środy, czwartki i soboty, Eurobus i Eurolines we wtorki, środy oraz soboty, Eurolines natomiast linia Interbus-Sindbad w poniedziałki, środy i czwartki. Ceny przejazdu w jedną stronę kształtują się w granicach 230-280 zł, warto jest na bieżąco obserwować oferty różnych przewoźników, gdyż od czasu do czasu dają oni bardzo ciekawe promocje. Pamiętać należy również i w przypadku natychmiastowego zakupu biletów w obie strony, łączna kwota do zapłacenia będzie niższa. Długość podróży autokarem do Bergenz zależy od konkretnego przewoźnika oraz miasta, z którego wyruszamy. Chcąc dotrzeć do tej miejscowości z Katowic, nasza podróż będzie w zależności od linii trwała 15-18 godzin. W razie gdyby kogoś interesowały podróże do innych austriackich miast, oprócz wyżej wymienionych przewoźników udają się tam także tacy przewoźnicy jak autokary Almabus, Bermuda, Intercars, Rudnik Tumay.

Przewozy autokarowe do Austrii - Bergenz - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!